Bolt Wrocław Infolinia  | Kontakt, telefon, hulajnogi, cennik, numer, adres, e-mail, praca


Bolt Wrocław Infolinia


Kategoria: transport

Kontakt Bolt Wrocław dostępny na stronie infolinii dla klientów i pracowników. Skontaktuj się bezpośrednio z BOK telefonicznie. Informacje o cenach. Hulajnogi Bolt Wrocław.

Bolt Wrocław kontakt

Przejazdy taxi Bolt Wrocław realizowane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. W przypadku problemów z przejazdem należy kontaktować się drogą mailową, wysyłając wiadomość na podany adres poczty elektronicznej. Istnieje również osobny adres e-mail do kontaktowania się w sprawie praca Bolt Wrocław.

pomoc Bolt Wrocław e-mail: [email protected]
praca Bolt Wrocław e-mail: [email protected] 

Infolinia Bolt Wrocław

Kontakt Bolt Wrocław możliwy jest dzięki dostępnej infolinii. Należy jednak wspomnieć, że infolinia Bolt Wrocław dostępna jest jedynie w sprawie usługi hulajnogi Bolt WrocławInfolinia Bolt Wrocław w sprawie hulajnóg jest dostępna pod numerem +48 22 307 83 67. Zalecany jest kontakt z biurem obsługi klienta jedynie w godzinach pracy BOK.

Hulajnogi Bolt Wrocław telefon: +48 22 307 83 67

Cennik Bolt Wrocław

Chcąc poznać koszta przejazdu taxi Bolt Wrocław warto skorzystać z dostępnego cennika. Cennik Bolt Wrocław dostępny jest w aplikacji mobilnej. Ceny za przejazd zależą od kilku czynników takich jak pora dnia czy pogoda. Warto skorzystać z aplikacji mobilnej w celu skorzystania z cennik Bolt Wrocław i poznania kosztu za usługę transportową.

Liczba wyświetleń: 3042