Bolt Rzeszów infolinia | Kontakt, telefon, hulajnogi, cennik, numer


Bolt Rzeszów infolinia


Kategoria: transport

Kontakt Bolt Rzeszów dostępny na stronie. Skontaktuj się z BOK Bolt Rzeszów. Dane kontaktowe dla klientów i kierowców Bolt Rzeszów. Cennik Bolt Rzeszów. Hulajnogi Bolt Rzeszów.

Kontakt Bolt Rzeszów

Kontakt Bolt Rzeszów dostępny jest na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest korzystanie z poczty elektronicznej. Wysłanie e-maila jest jedyną opcją na kontakt Bolt Rzeszów w przypadku problemu lub pracy. Aby uzyskać informacje w sprawie praca Bolt Rzeszów należy wysłać wiadomość e-mail na odpowiedni adres. Drugim sposobem na kontakt Bolt Rzeszów jest skorzystanie z infolinii. Należy dodać, że infolinia Bolt Rzeszów dostępna jest wyłącznie w przypadku hulajnogi Bolt Rzeszów.

Telefon hulajnogi Bolt Rzeszów: +48 22 307 83 67
e-mail praca Bolt Rzeszów: [email protected]
e-mail pomoc Bolt Rzeszów: [email protected]

Cennik Bolt Rzeszów

Cennik Bolt Rzeszów dostępny jest w aplikacji mobilnej BOLT. Ceny zależne są od ilości kierowców, pogody, pory dnia, liczby chętnych osób na kurs. Ceny taxi Bolt Rzeszów podane są w aplikacji mobilnej, więc chcąc dowiedzieć się więcej na temat kosztów przejazdu taxi Bolt Rzeszów należy skorzystać z aplikacji BOLT. Zamówienie przejazdu taksówką możliwe jest dzięki aplikacja Bolt Rzeszów

Liczba wyświetleń: 3047