Bolt Radom Infolinia | Kontakt, telefon, cennik, numer, praca


Bolt Radom Infolinia


Kategoria: transport

Dane kontaktowe Bolt Radom dostępne na stronie Kontakt Bolt Radom dla klientów i kierowców. Hulajnogi Bolt Radom. Cennik Bolt Radom. Skontaktuj się w celu zamówienia taxi Bolt Radom.

Kontakt Bolt Radom

W celu uzyskania kontakt Bolt Radom istnieją dwie możliwości. Pierwsza opcja na kontakt Bolt Radom to wysłanie wiadomości na odpowiedni adres poczty internetowej. Bolt Radom oferuje dwa adresy, na które można wysyłać wiadomości. Pierwszy adres służ do kontaktowania się w sprawie problemów bądź uzyskania wsparcia konsultantów infolinia Bolt Radom natomiast drugi adres służy kontaktowaniu się w sprawie praca Bolt Radom. Istnieje również druga opcja kontaktu z Bolt Radom, którą jest telefoniczna infolinia Bolt Radom. Kontakt poprzez połączenie z infolinia Bolt Radom dostępny jest jednak wyłącznie w przypadku hulajnogi Bolt Radom.

e-mail praca Bolt Radom: [email protected]
e-mail pomoc Bolt Radom: [email protected]
telefon hulajnogi Bolt Radom: +48 22 307 83 67

Cennik Bolt Radom

Ceny taxi Bolt Radom nie są stałe i zależą od kilku czynników takich jak pogoda, pora dnia czy dostępność kierowców. Więcej informacji na temat cen za przejazd taxi Bolt Radom można odnaleźć w aplikacji mobilnej BOLT. Aplikacja udostępnia cennik Bolt Radom, dzięki czemu klienci mogą indywidualnie sprawdzić ceny za dany kurs, który ich interesuje.

Liczba wyświetleń: 3562