Bolt Poznań Infolinia | Kontakt, telefon, cennik, numer, praca


Bolt Poznań Infolinia


Kategoria: transport

Kontakt Bolt Poznań. Dane kontaktowe Bolt Poznań dla klientów i kierowców. Hulajnogi Bolt Poznań. Cennik Bolt Poznań. Skontaktuj się z Bolt Poznań dzięki dostępnej infolinii.

Kontakt Bolt Poznań

Taxi Bolt Poznań oferuje przejazdy w atrakcyjnych cenach, a sama usługa jest w pełni komfortowa i bezpieczna. Kontakt Bolt Poznań dostępny jest drogą telefoniczną lub mailową. Infolinia Bolt Poznań drogą telefoniczną dostępna jest wyłącznie w przypadku kontaktowania się w sprawie hulajnogi Bolt Poznań. Kontakt Bolt Poznań poprzez pocztę internetową dostępny jest pod dwoma adresami. Pierwszy adres służy kontaktowaniu się w sprawie praca Bolt Poznań. Drugi adres służy natomiast do kontaktowania się w sprawie zgłaszania problemów bądź potrzeby pomocy w związku z usługą taxi Bolt Poznań.

e-mail praca Bolt Poznań: [email protected]
e-mail pomoc Bolt Poznań: [email protected]
telefon hulajnogi Bolt Poznań: +48 22 307 83 67

Cennik Bolt Poznań

Ceny za przejazd taxi Bolt Poznań są zależne od kilku czynników takich jak pogoda, pora dnia czy ilość dostępnych kierowców. Cennik Bolt Poznań dostępny w aplikacji mobilnej BOLT umożliwia wgląd w ceny za wykonanie usługi. Warto skorzystać z aplikacji w celu zapoznania się z cenami za przejazd dostępnymi w cennik Bolt Poznań

Liczba wyświetleń: 2371