Bolt Lublin infolinia | Kontakt, telefon, hulajnogi, cennik, numer


Bolt Lublin infolinia


Kategoria: transport

Kontakt Bolt Lublin dostępny na stronie. Dane kontaktowe dla klientów i kierowców Bolt Lublin. Cennik Bolt Lublin. Hulajnogi Bolt Lublin. Skontaktuj się z BOK Bolt Lublin.

Kontakt Bolt Lublin

W celu uzyskania kontakt Bolt Lublin istnieją dwie możliwości. Pierwszą opcją na kontakt Bolt Lublin jest skorzystanie z infolinii. Należy dodać, że Bolt Lublin oferuje formę kontaktu poprzez telefon w przypadku hulajnogi Bolt Lublin. Aby skontaktować się ze BOK i uzyskać wsparcie klienta Bolt Lublin należy napisać wiadomość na podany adres poczty elektronicznej. Wysłanie e-maila jest jedyną opcją na kontakt Bolt Lublin w przypadku problemu lub pracy. W przypadku kontaktowania się w sprawie praca Bolt Lublin należy wysłać wiadomość e-mail na odpowiedni adres.

Telefon hulajnogi Bolt Lublin: +48 22 307 83 67
e-mail praca Bolt Lublin: [email protected]
e-mail pomoc Bolt Lublin: [email protected]

Cennik Bolt Lublin

Cennik Bolt Lublin dostępny jest w aplikacji mobilnej BOLT. Ceny zależne są od ilości kierowców, pogody, pory dnia, liczby chętnych osób na kurs. Ceny taxi Bolt Lublin podane są w aplikacji mobilnej, więc chcąc dowiedzieć się więcej na temat kosztów przejazdu taxi Bolt Lublin należy skorzystać z aplikacji BOLT. 

Jak zamówić Bolt Lublin

Szukając informacji jak zamówić Bolt Lublin należy skorzystać z aplikacji mobilnej BOLT. Aby skorzystać przejazdu taxi Bolt Lublin, należy pobrać aplikacje, a następnie postępować według podanych w aplikacji kroków. Wszelkie instrukcje zawarte są w aplikacji, dzięki czemu zamówienie przejazdu taxi Bolt Lublin jest banalnie proste.

Liczba wyświetleń: 3191