Bolt Kraków infolinia | Kontakt, telefon, hulajnogi, cennik, numer


Bolt Kraków infolinia


Kategoria: transport

Kontakt dla klientów i kierowców Bolt Kraków dostępny na stronie. Dane kontaktowe Bolt Kraków. Cennik Bolt Kraków. Hulajnogi Bolt Kraków. Skontaktuj się z BOK Bolt Kraków.

Kontakt Bolt Kraków

Kontakt Bolt Kraków dostępny jest na kilka sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z dostępnego na stronie numeru telefonu i wykonanie połączenia w celu doinformowania się na temat hulajnogi Bolt. W przypadku chęci skontaktowania się z obsługą klienta i uzyskania wsparcia klienta Bolt Kraków należy skorzystać z poczty elektronicznej. Infolinia Bolt Kraków dostępna jest wyłącznie poprzez adres e-mail. W przypadku napotkania problemów z przejazdami Bolt Kraków należy skorzystać z pomocy supportu dostępnego w aplikacji mobilnej BOLT.

Jedną z opcji na uzyskanie kontakt Bolt Kraków jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu. Warto dodać, że ta forma kontaktu dotyczy jedynie hulajnogi Bolt. Aby skontaktować się z BOLT drogą telefoniczną, należy wybrać odpowiedni numer telefonu, a następnie wykonać połączenie. Na głównej stronie Bolt nie ma informacji na temat godzin pracy infolinia Bolt hulajnogi.

E-mail Bolt Kraków: [email protected]
Telefon Bolt Kraków : +48 22 307 83 67

Cennik Bolt Kraków 

Cennik Bolt Kraków jest zróżnicowany w zależności od środka transportu. Ceny mogą zmienić się w ciągu dnia, ponieważ koszt przejazdu zależny jest od ilości dostępnych kierowców, pogody, pory dnia, liczby chętnych osób na kurs. Ceny taxi Bolt Kraków podane są w aplikacji mobilnej, więc chcąc dowiedzieć się więcej na temat kosztów przejazd Bolt Kraków należy skorzystać z aplikacji BOLT.

Liczba wyświetleń: 3564