Bolt Białystok infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Bolt Białystok infolinia


Kategoria: transport

Uzyskaj kontakt Bolt taxi Białystok. Skontaktuj się z obsługą Bolt Białystok. Aktualny Bolt Białystok cennik dostępny na infolinii telefonicznej. Skontaktuj się z Bolt w Białymstoku.

Bolt Białystok kontakt

Aby skontaktować się z obsługą klienta BOLT Białystok, zaleca się skorzystać z dostępnych na stronie infolinii danych kontaktowych. Przejazdy Bolt taxi Białystok to najczęściej wybierana forma poruszania się po mieście i okolicach. Aktualnie Bolt Białystok kontakt realizuje przez telefon oraz mailowo. Pomoc i wsparcie obsługi klienta można uzyskać, wysyłając wiadomość na adres [email protected]. W zgłoszeniu należy dokładnie opisać problem, aby przyśpieszyć realizacje zgłoszenia. 

E-mail: [email protected] 

Bolt Białystok kontakt dla osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy jako kierowca również jest możliwy z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Przejazdy Bolt w Białymstoku mogą obsługiwać jedynie kierowcy, którzy zostali zaakceptowani. Więcej informacji można uzyskać, wysyłając zapytanie na adres mailowy.

E-mail: [email protected] 

Bolt Białystok telefon — infolinia

W Białymstoku uruchomiono usługę Bolt hulajnogi. Aby skontaktować się z obsługą klienta Bolt przez telefon, należy skorzystać z infolinii. Aktualnie kontakt przez telefon Bolt realizuje jedynie w sprawie hulajnóg. 

Telefon: +48 22 307 83 67

Liczba wyświetleń: 6004