BeReal infolinia | Telefon, numer, dane kontaktowe, pomoc techniczna


BeReal infolinia


Kategoria: media

Infolinia BeReal, numer telefonu dla użytkowników aplikacji. Dane kontaktowe do BeReal. Łatwo dostępny kontakt BeReal, wsparcie techniczne w aplikacji.

Telefoniczna infolinia BeReal

BeReal to aplikacja społecznościowa polegająca na dziennym robieniu zdjęć z obu aparatów własnego smartfonu i umieszczeniu ich w serwisie lub dzielenie się nimi ze znajomymi. Należy pamiętać, że na obecny czas BeReal to dość szybko rozwijająca się aplikacja, więc aby dział komunikacji obsługiwał język polski, będzie trzeba trochę poczekać.

Aby skontaktować się z działem konsultacji BeReal, można użyć do tego adresu e-mail [email protected], po wysłaniu wiadomości do konsultantów BeReal możemy spodziewać się odpowiedzi w niedługim czasie, w dni robocze, lecz godziny nie zostały podane. Adresem pocztowym, na jaki należy się kierować jest to BeReal, 30/32 Boulevard de Sébastopol 75004. Z tego względu, że aplikacja się dopiero teraz zaczęła się tak szybko rozwijać, to nowe form kontaktu z firmą mogą być w najbliższym czasie dodane.

E-mail kontaktowy BeReal: [email protected]
Adres BeReal: 30/32 Boulevard de Sébastopol 75004

Numer BeReal

BeReal nie posiada swojego numeru kontaktowego na infolinię, do wyboru mamy drogę mailową bądź adres pocztowy. Na odpowiedzi można spodziewać się w jak najszybszym czasie, jakim to możliwe. Odpowiedź dostaniemy w języku angielskim i również w takim powinno się napisać do supportu. 

Liczba wyświetleń: 1195