Barum infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Barum infolinia


Kategoria: producenci

Skontaktuj się bezpośrednio z Barum. Kontakt Barum dostępny na stronie infolinii. Skorzystaj z pomocy technicznej Barum na infolinii Barum. Opony Barum kontakt.

Barum kontakt

Barum opony to producent ogumienia do wielu rodzajów pojazdów. Chcąc skontaktować się z BOK Barum, warto skorzystać dostępnych na stronie form kontaktu. Istnieje możliwość skontaktowania się z Barum poprzez formularz kontaktowy. Producent udostępnia klientom do wyboru jedna z trzech możliwości. Na stronie można odnaleźć formularz przeznaczony do pytań ogólnych. Wiadomości przesyłane przez ten arkusz przetwarzane są przez Biuro Obsługi klienta Barum. Chcąc uzyskać pomoc techniczną Barum należy skorzystać z innego formularza, który jest obsługiwany przez specjalistów technicznych.

W przypadku problemów oraz nieprawidłowości z zakupionymi produktami Barum należy skorzystać ze specjalnego formularza do zgłaszania trudności.

Barum jest jedną z marek Continental. Kontakt telefoniczny można również uzyskać dzięki infolinii Continental.

Telefon Barum

Poszukiwania numeru telefonu Barum lub kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Klienta mogą nie przynosić odpowiednich efektów. Kontakt telefoniczny Barum nie jest obecnie możliwy. Infolinia Barum nie jest obsługiwana, a numer telefonu jest niedostępny. Warto korzystać z dostępnych formularzy kontaktowych.

Liczba wyświetleń: 705