Continental infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Continental infolinia


Kategoria: producenci

Numer kontaktowy Continental dostępny na stronie infolinii. Skorzystaj z pomocy konsultantów infolinii Continental. Kontakt Continental możliwy przez telefon oraz online.

Continental kontakt

Chcąc skontaktować się z pracownikiem Continental, można skorzystać z telefonicznej infolinii producenta opon. Istnieją również inne formy kontaktu z Continental. Biuro Obsługi Klienta Continental odpowiada na zgłoszenia online, a także udziela pomocy osobom wysyłającym zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy. Dostępne są dwa formularze, w przypadku pytań ogólnych należy korzystać z jednego. W przypadku pytań technicznych należy wysłać zapytanie odrębnym arkuszem. Kontakt Continental online poprzez formularz jest dostępny całodobowo, natomiast odpowiedzi wysyłane są w godzinach pracy biura.

Continental adres

Continental Opony Polska Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Infolinia Continental

Numer infolinii Continental jest dostępny w wybranych godzinach. Telefon Continental działa w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Dzwoniąc pod numer Continental 22 577 13 00, można uzyskać pomoc telefoniczną konsultantów.

Continental telefon: 22 577 13 00

Liczba wyświetleń: 1294