Infolinia Badoo | Telefon, numer, adres, kontakt, dane kontaktowe


Infolinia Badoo


Kategoria: technologia

Kontakt telefoniczny i mailowy Badoo dostępny dla użytkowników aplikacji. Centrum Pomocy Badoo w aplikacji oraz online. Pomoc konsultantów Działu Obsługi Klienta Badoo.

Badoo kontakt

Kontakt telefoniczny z Badoo Biuro Obsługi Klienta niestety nie jest realizowany. Dział pomocy kontaktuje się z użytkownikami jedynie elektronicznie. Wszystkie pytania dotyczące Badoo oraz problemy w aplikacji można rozwiązać w Centrum Pomocy Badoo. Infolinia kontaktowa Badoo realizowana jest wyłącznie poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Zespół Badoo na swojej stronie zebrał najczęściej zadawane przez użytkowników pytania oraz szczegółowo na nie odpowiedział. Pytania dotyczą między innymi profilów oraz weryfikacji użytkownika na Badoo, gry Chybił-Trafił.

Formularz kontaktowy Badoo

Kontakt z Centrum Pomocy Badoo można uzyskać, wybierając odpowiednią kategorię, której zgłoszenie dotyczy oraz uzupełniając poprawnie imie oraz kontaktowy adres e-mail.

Jak działa Badoo?

Badoo to portal randkowy, który łączy ludzi w pary z pobliskiej okolicy. Randki poprzez aplikacje dostępne są wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników. Badoo działa na zasadzie przeglądania profilów użytkowników. Jeżeli ktoś przykuje uwagę użytkownika, wystarczy wybrać opcje tak (przesunięcia w prawo). W przypadku gdy druga osoba także przesunęła w prawo, istnieje możliwość czatu prywatnego.

Liczba wyświetleń: 12832