Infolinia Arriva | Telefon, kontakt, numer, adres, informacje dodatkowe


Infolinia Arriva Przewozy regionalne


Kategoria: transport

Chcąc sprawdzić kursy Arriva, warto sprawdzić numer Arriva. Infolinia Arriva jest czynna 365 dni w roku. Kontakt Arriva to łatwe i szybkie znalezienie pomocy.

Numer telefonu do przewoźnika Arriva przewozy regionalne można z łatwością odnaleźć w internetowej wyszukiwarce infolinii. W jednym miejscu można sprawdzić nie tylko, jaki jest numer do Arriva Przewozy regionalne, ale również pozostałe informacje o przewozach. Na infolinii konsultanci dokładnie wskażą dokładne godziny odjazdów poszczególnych pociągów. 

Biuro Obsługi Klienta Arriva Przewozy Regionalne

Telefon: 703 302 333

Kontakt z infolinią Arriva jest możliwy 24h przez 365 dni
Opłata za minutę połączenia wynosi 2.08 zł brutto

Biuro Arriva

E-mail: [email protected]

Centrum prasowe pasażera Arriva

E-mail: [email protected]

Reklamacje i skargi

E-mail: [email protected]

 

Rzecznik Prasowy Arriva

Telefon: 667 651 900

E-mail: [email protected]

 

 

 

Liczba wyświetleń: 1714


ARRIVA to transport autobusowy, który posiada własne numery telefonów. Transport autobusowy arriva jest obsługiwany przez centrum pasażera. Centrum pasażera zawiera informacje na temat odpraw podróżnych, regulaminów przewozów, punktów sprzedaży biletów, em-karta czy Europejski numer alarmowy. Rozkład jazdy transportu autobusowego arriva jest podzielony na poszczególne oddziały. Każdy oddział arriva posiada odrębny numer telefonu. W transporcie autobusowym arriva można wyszczególnić takie oddziały jak Chełmno, Tczew i Toruń. Poszczególne oddziały poosiadają własne numery, z którymi zawsze warto się łączyć w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Przewozy w transporcie autobusowym często zawierają liczne promocje. Transport autobusowy arriva to bilety dla seniorów, osób które ukończyły 70 rok życia a także wspólny bilet samorządowy, który może być łacony z pociągami ośmiu przewoźników. Warto śledzić komunikaty w telefonie arriva. Komunikaty w transporcie autobusowym, pozwalają na dostęp do aktualnych informacji, związanych z podróżą. Wprowadzona usługa skargi i reklamacja arriva pozwala dochodzić roszczeń z tytułu częściowego lub całkowitego niewykorzystania biletu, lub z tytułu niewykonania wykonania umowy przewozu. Adres e-mail stworzony do skarg i reklamacji to [email protected] lub przez formularz kontaktowy arriva. Należy pamiętać, by dołączyć do skargi oryginały dokumentów tj. bilet. Transport kolejowy arriva to możliwość przewozów pociągami. Rozkład jazd transportu kolejowego arriva można bez problemu odnaleźć na oficjalnym serwisie przewoźnika. Warto na bieżąco śledzić promocje i komunikaty. Transport miejski arriva działa w wielu miastach w całym kraju. Usługi dodatkowe, jakie oferuje infolinia arriva to OSKP arriva, stacje paliw arriva, biuro podróży arriva czy możliwość wynajmu autobusów arriva.