ARiMR infolinia | Telefon, kontakt, adres, dane kontaktowe, numer


ARiMR infolinia


Kategoria: urzędy

Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa obsługuje infolinię telefoniczną. Kontakt z ARiMR można uzyskać pod numerem 800 38 00 84. Darmowa infolinia ARiMR działa przez 7 dni.

ARiMR kontakt

Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa swoją oficjalną siedzibę posiada w Warszawie. Dane kontaktowe ARiMR podano poniżej. Listy należy kierować na podany poniżej adres korespondencyjny ARiMR.

Adres: ul. Poleczki 33, 02-822 Warszawa

Pytania można kierować mailowo do Centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wystarczy wysłać wiadomość na podany adres poczty elektronicznej. Osoby wolące kontakt telefoniczny zachęca się do skorzystania z infolinii.

E-mail: [email protected]

Infolinia ARiMR

Infolinia jest bezpłatna dla dzwoniących. Numer, jaki należy wybrać, aby uzyskać połączenie z ARiMR to 800 38 00 84. Podano również drugi numer kontaktowy. Jest to również telefon infolinii 22 595 06 11. Konsultanci telefoniczni infolinii ARiMR są dostępni przez cały tydzień. W dni poniedziałek-piątek od 7:00 do 19:00, natomiast w soboty linia jest aktywna od 10:00 do 16:00. Połączenie z konsultantem na infolinii jest darmowe.

Numer telefonu do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych jedynie w wybranych godzinach. Poza czasem, w którym obsługiwana jest infolinia można skorzystać z poczty elektronicznej.

Liczba wyświetleń: 2026