Apple TV+ infolinia | Kontakt, telefon, numer, wsparcie klienta


Apple TV+ infolinia


Kategoria: media

Skontaktuj się z Apple w związku z Apple TV+. Dostępny kontakt Apple TV+ przez telefon oraz online. Infolinia Apple TV+ działa w godzinach 9:00-18:00.

Apple TV+ kontakt

Wszystkie problemy związane z działaniem Apple Tv+ należy bezpośrednio zgłosić do obsługi klienta. Najłatwiejszym sposobem na uzyskanie pomocy jest kontakt z Apple TV+ support. Wszystkie problemy mogą zostać zgłoszone online do zalogowaniu się do kontakt Apple. Poza tym Apple TV+ kontakt obsługuje telefonicznie na infolinii. Kontakt realizowany jest w wybranym przez użytkownika języku.

Infolinia Apple TV+

Telefoniczna obsługa klienta Apple TV+ przez infolinie możliwa jest w wybranych godzinach. Apple TV+ infolinia działa od 9:00 do 18:00 we wszystkie dni robocze pod numerem 800 702 322. Jest to ogólny numer kontaktowy pod którym można uzyskać wiele informacji nie koniecznie z zakresu Apple TV+.

Apple TV+ telefon: 800 702 322

Należy wiedzieć, że Apple TV+ infolinia jest również obsługiwana pod numerem wsparcia technicznego. W przypadku problemów z działaniem platformy można zgłosić ósemkę do pracownika.

Apple TV+ co to

Podobnie jak inne platformy streamingowe Apple TV+ działa na zasadzie subskrypcji użytkowników. Po wykupieniu abonamentu klienci uzyskują dostęp do oryginalnych produkcji dostępnych jedynie w Apple TV+– Apple Originals. Oczywiście platforma Apple TV+ nie wyświetla reklam po zakupie.

Liczba wyświetleń: 275