Ambition infolinia | Kontakt, numer, telefon, dane kontaktowe, adres


Ambition infolinia


Kategoria: producenci

Ambition infolinia. Kontakt Ambition telefonicznie oraz mailowo. Adres e-mail i telefon Ambition na stronie infolinii. Gdzie kupić produkty marki Ambition?

Ambition kontakt

Ambition to polska marka, która powstała w 2004 r. Zadebiutowała sztućcami ze stali nierdzewnej, a następnie marka rozszerzyła swoją działalność o segment HoReCa (określenie sektora hotelarskiego oraz gastronomicznego). Ambition wprowadził do oferty taki asortyment jak porcelana, garnki, akcesoria kuchenne. W 2007 r. marka została wprowadzona na rynki zagraniczne. Ambition jest sponsorem kulinarnego show Hell’s Kitchen emitowanego w telewizji POLSAT.

Kontakt Ambition realizowany jest drogą elektroniczną oraz telefonicznie. W przypadku pytań na temat produktów i punktów sprzedaży marka zaprasza klientów do skontaktowania się. Dane kontaktowe Ambition znajdują się w sekcji poniżej. Marka Ambition prowadzi również profile na mediach społecznościowych. 

Infolinia Ambition

Telefoniczna infolinia Ambition działa pod numerami:
telefon Ambition Biuro Warszawa +48 22 43 43 700,
telefon Ambition sklep on-line +48 94 720 26 00.

Ambition adres e-mail

Aby uzyskać kontakt Ambition, napisz wiadomość na adres e-mail:
Biuro Ambition Warszawa: [email protected]
Sklep on-line Ambition: [email protected]

Ambition gdzie kupić

Produkty marki Ambition można kupić w sklepach w całej Polsce. Znaleźć je można w większości supermarketów i hipermarketów, jak również w specjalistycznych sklepach AGD, m.in. w sklepach:
Neonet
Auchan
Media Expert
• Selgros
Intermarche
Media Markt
Carrefour
Kaufland
Stokrotka
POLOMarket
Netto 

Liczba wyświetleń: 717