Alcatel infolinia | Kontakt, dane kontaktowe, telefon, adres, numer


Alcatel infolinia


Kategoria: producenci

Kontakt Alcatel drogą elektroniczną. Dostępne centrum wsparcia Alcatel Support. Gdzie kupić Alcatel? Dane kontaktowe Alcatel: numer telefonu, adres e-mail. Infolinia Alcatel.

Kontakt Alcatel

Korzenie marki Alcatel sięgają już końca XIX wieku, kiedy w 1898 roku została założona spółka CGE (La Compagnie Générale d'Electricité). Przez lata zajmowała się ona transportem, elektryką, komunikacją oraz elektroniką. W roku 2006 Alcatel połączył się z marką Lucent Technologies i zmienili nazwę na Alcatel-Lucent. W 2016 spółka została przejęta przez Nokię. Oferta marki Alcatel to smartfony, telefony komórkowe, smartwatche, tablety, routery i modemy oraz gadżety GSM.

Kontakt Alcatel prowadzony jest wyłącznie drogą elektroniczną. Infolinia Alcatel nie jest realizowana w formie telefonicznej. Aktualnie Alcatel telefon nie został udostępniony dla interesantów. 

Alcatel Support

Użytkownicy w razie problemów z produktami marki Alcatel mogą skorzystać z sekcji "Wsparcie". Znajduje się tam centrum wsparcia Alcatel Support, w którym można znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące produktów, sterowniki oprogramowania, usługi dedykowane aplikacjom oraz sekcję FAQ, z często zadawanymi pytaniami. 

Alcatel formularz kontaktowy

Jeżeli użytkownik nie znalazł w centrum wsparcia Alcatel Support rozwiązania swojego problemu, może uzyskać kontakt Alcatel poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej firmy. Należy w nim podać swoje dane osobowe oraz dokładnie opisać występujący problem.

Alcatel gdzie kupić

Produkty marki Alcatel można kupić m.in. w sklepach:
RTV Euro AGD
Neonet
Media Expert
Morele.net
Media Markt
X-kom 

Liczba wyświetleń: 2002