AEG infolinia | Kontakt, dane kontaktowe, numer, telefon, adres


AEG infolinia


Kategoria: producenci

Numer telefonu i adres AEG — uzyskaj kontakt AEG, dzięki danym dostępnym na stronie infolinii. Sprawdź, gdzie kupić urządzenia AGD niemieckiej marki AEG.

AEG kontakt

AEG to niemiecki koncern elektrotechniczny, który jest producentem sprzętu AGD. Marka ma swoją siedzibę w Berlinie i należy do grupy Electrolux Poland Sp. z o.o. Oferta firmy jest rozbudowana. Urządzenia, jakie produkują to m.in. pralki, suszarki, piekarniki, płyty grzejne, chłodziarki, okapy. Produkty AEG można podzielić zatem na 4 kategorie: gotowanie, zmywanie, chłodnictwo i urządzenia pralnicze. AGD od AEG cechuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Kontakt AEG umożliwiony jest poprzez infolinię telefoniczną. Ponadto, na stronie internetowej AEG znajduje się rozbudowane centrum pomocy oraz sekcja często zadawanych pytań. Dzięki temu można rozwiązać niektóre problemy dotyczące sprzętów i poznać odpowiedzi na wiele pytań. W zakładce "Kontakt" AEG umieszczone są formularze, które pomagają w sprawnym skontaktowaniu się z firmą. Najpierw należy wybrać temat, którego dotyczy problem. W formularzu kontaktowym należy go dokładnie opisać oraz podać swoje daje osobowe.

AEG infolinia

Telefoniczna infolinia AEG obsługiwana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

Telefon AEG: 801 444 800; 22 749 61 00

AEG adres

Siedziba firmy AEG znajduje się pod adresem:
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa

AEG gdzie kupić

Urządzenia marki AEG można kupić w takich sklepach jak:
RTV Euro AGD
Media Markt
Neonet
Media Expert
Morele.net
Leroy Merlin

Warto wiedzieć, że na stronie internetowej AEG znajduje się lokalizator sklepów. Pokazuje on dokładne lokalizacje, w których można zakupić sprzęty marki AEG. Ponadto, można wyszukać również punkty serwisowe AEG.

Liczba wyświetleń: 812