ACME infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


ACME infolinia


Kategoria: producenci

ACME kontakt. Uzyskaj kontakt ACME dzwoniąc na infolinię, albo napisz wiadomość na adres e-mail ACME. Dane kontaktowe ACME dostępne na stronie infolinii.

Kontakt ACME EUROPE

Firma ACME jest częścią Grupy ACME — grupy spółek o litewskim kapitale. Zajmują się handlem hurtowym oraz naprawą wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych. Grupę spółek utworzoną w 1993 r. łączy 34 przedsiębiorstw, działających w 6 krajach. ACME produkuje m.in. słuchawki, głośniki, urządzenia smart home, akcesoria komórkowe takie jak ładowarki, kable, uchwyty do telefonów, szkła hartowane oraz urządzenia peryferyjne komputera (np. myszki, klawiatury).

Na stronie internetowej ACME znajduje się rozbudowana sekcja "Wsparcie — Pomoc dotycząca produktu" oraz "Poznaj mnie lepiej". Można tam znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących produktów i rozwiązania niektórych problemów, a także szczegółowe informacje na temat urządzeń i pomoc w wyborze.

Jeżeli w powyższych sekcjach jednak nie uda się znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytanie, kontakt ACME można uzyskać telefonicznie oraz mailowo. Na stronie internetowej znajduje się także formularz kontaktowy, dzięki któremu sprawnie można przesłać wiadomość do firmy.

ACME infolinia

Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00, aby uzyskać kontakt ACME, zadzwoń na numer:
Telefon ACME: +370 37 568000

ACME adres e-mail

Wyślij wiadomość z opisem problemu na adres e-mail ACME:
[email protected]

ACME gdzie kupić

Produkty firmy ACME można kupić w takich sklepach jak:
Media Expert
Empik
Morele
RTV Euro AGD
Neonet
Avans

Liczba wyświetleń: 536