70mai infolinia | Kontakt, adres, dane kontaktowe, telefon, numer


70mai infolinia


Kategoria: producenci

Kontakt 70mai Xiaomi Mi. Pomoc w sytuacji problemu technicznego, skontaktuj się z 70mai poprzez formularz, albo napisz wiadomość na adres e-mail 70mai. Telefon 70mai.

70mai kontakt

Firma 70mai została założona w 2016 roku i działa w ramach ekosystemu Xiaomi Mi. Skupia się na inteligentnej elektronice samochodowej. Oferuje akcesoria samochodowe, kamery samochodowe oraz smartwatche. Oficjalnym dystrybutorem marki 70mai w Polsce jest firma Posfoto sp. z o.o. sp. k.

W sytuacji, gdy szukasz rozwiązania problemu technicznego lub potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produktów, kontakt 70mai uzyskasz pisząc wiadomość na adres e-mail 70mai. Na stronie internetowej 70mai w zakładce "Kontakt" znajduje się formularz kontaktowy, który ułatwia skontaktowanie się z firmą i zadanie pytania. Należy w nim wybrać kategorie zapytania spośród: Serwis i reklamacje, Zamówienia internetowe, Kontakt ws. oferty, Inne. Do wiadomości można załączyć plik. Specjaliści 70mai postarają się jak najszybciej odpowiedzieć i rozwiązać problem.

Warto wspomnieć, że na stronie 70mai znajduje się również rozbudowana sekcja najczęściej zadawanych pytań - FAQ. Przed wysłaniem pytania do firmy, należy sprawdzić, czy odpowiedź nie została tam ujęta. Dodatkowo działa grupa wsparcia 70mai na Facebooku, gdzie można zadać pytanie społeczności, albo poszukać konkretnej informacji.

70mai adres e-mail

Aby uzyskać kontakt 70mai, napisz wiadomość na adres e-mail 70mai: biuro(at)70mai.pl

70mai gdzie kupić

Autoryzowani dealerzy produktów 70mai to m.in.:
Media Expert
X-kom
Komputronik

Liczba wyświetleń: 526