Hell's Kitchen | Kontakt, zgłoszenia


Hell's Kitchen


Kategoria: media

Na czym polega program Hell's Kitchen? Hell's Kitchen zgłoszenia do programu. Hell's Kitchen kontakt telefoniczny, adres e-mail, formularz zgłoszeniowy.

Hell's Kitchen zgłoszenia do programu 

W programie Hell's Kitchen uczestnicy uczą się  funkcjonowania w profesjonalnej restauracji pod okiem szefa kuchni. Wykonują oni bardzo wymagające zadania pod presją czasu. W każdym z odcinków uczestnicy zmagają się z kulinarnym zadaniem. Zwycięska drużyna otrzymuje wyjątkową nagrodę. Drużyna, która przegra dostaje zadanie, które ma na celu naukę pokory  oraz szacunku do pracy. 

Osoby, które chcą zgłosić się do programu Hell's Kitchen powinny uzupełnić specjalny formularz, który udostępniony jest na głównej stronie internetowej. Należy wpisać tam wszystkie wymagane dane, jakimi są imię, nazwisko, profil do Instagrama, profil do Facebooka, profil do TikToka, profil do YouTube, Data urodzenia, obywatelstwo, numer telefonu, adres poczty elektronicznej, a także adres zamieszkania. Należy również wstawić swoje zdjęcie portretowe oraz zdjęcie sylwetki. 

Formularz zgłoszeniowy do Hell's Kitchen wymaga również wpisania stopnia wykształcenia, rodzaju stanu cywilnego, orientacji, doświadczenia zawodowego, doświadczenia kulinarnego i doświadczenia medialnego. Osoba, która chce wziąć udział w programie musi wpisać również w formularzu preferowaną kuchnię, ulubione danie, oraz podać stan swojego zdrowia. Należy także odpowiedzieć na kilka pytań, które dotyczą bezpośrednio programu Hell's Kitchen. Infolinia Hell's Kitchen nie jest dostępna dla interesantów.

Hell's Kitchen  numer telefonu: ...

Hell's Kitchen kontakt

Niestety telefon do programu Hell's Kitchen nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Istnieje możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na głównej tronie internetowej. Program posiada również profil na portalach społecznościowych takich jak Tik Tok, YouTube, Instagram oraz Facebook.

Aktualnie działający numer telefon do programu Hell's Kitchen: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
Hell's Kitchen zgłoszenia do programu adres e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 58