Gry Małżeńskie | Zgłoszenia, kontakt, telefon, numer


Gry Małżeńskie infolinia


Kategoria: media

Na czym polega program Gry Małżeńskie? Gry Małżeńskie zgłoszenia, formularz zgłoszeniowy, rekrutacja. Gry Małżeńskie kontakt telefoniczny, adres e-mail.

Gry Małżeńskie zgłoszenia

Gry Małżeńskie to show, do którego zgłaszają się pary, single oraz singielki. Całość polega na tym, aby mężczyźni będący w związkach udawali singli, natomiast prawdziwi single przekonali do tego, że nimi są. Dwóch panów posiada partnerki a jeden z nich jest kawalerem. Zadaniem singielki, która bierze udział w programie jest wskazanie tego pana, który według niej jest samotny.

Przed wizytą singielki panowie dokładnie sprzątają dom, aby singielka nie znalazła żadnych śladów kobiety. Kiedy singielka wskaże prawdziwego singla wygrywają oni trzy tysiące złotych. W przypadku gdy jej odpowiedź będzie błędna, nagrodę wygrywa para, której udało się oszukać singielkę.

Do programu gry małżeńskie zgłoszenia przeznaczony są dla osób w wieku 25-35 lat. Aby wziąć udział w show, należy wypełnić odpowiednią ankietę. Interesanci obowiązkowo muszą równie przesłać jedno zdjęcie twarzy oraz całej sylwetki na adres poczty elektronicznej [email protected].

Gry Małżeńskie adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu Gry Małżeńskie: ...

Gry Małżeńskie kontakt

Niestety do programu Gry Małżeńskie infolinia nie jest dostępna dla zainteresowanych osób. Udostępniany przez program Gry Małżeńskie adres e-mail służy do przesyłania przez interesantów zgłoszeń dotyczących udziału w programie.

Aktualnie działający numer telefonu do programu Gry Małżeńskie to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
Gry Małżeńskie rekrutacja: [email protected]

Liczba wyświetleń: 312