Familiada | Kontakt, formularz zgłoszeniowy, telefon, numer


Familiada infolinia – zgłoszenia do Familiady


Kategoria: media

Na czym polega teleturniej Familiada? Familiada formularz zgłoszeniowy. Kontakt telefoniczny do programu Familiada. Familiada zgłoszenia, adres e-mail.

Familiada kontakt

Familiada to polski teleturniej, który jest emitowany na antenie TVP2. Od powstania programu jego prowadzącym jest Karol Strasburger. Wszystkie odcinki nagrywane są  w studiu telewizyjnym w Warszawie.

Zasady teleturnieju są bardzo łatwe. Udział biorą dwie drużyny, gdzie każda z nich liczy pięć osób. Każda drużyna musi mieć wyznaczonego kapitana. Teleturniej polega na udzielaniu takich odpowiedzi na pytanie, aby wskazywały jak najwięcej punktów i pojawiały się na tablicy jak najwyżej. Familia składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap trwa do momentu aż jedna z drużyn zdobędzie łącznie trzysta punktów. Wygrana drużyna dostaje się do finału, który jest drugim etapem. W finale bierze udział jedna osoba z drużyny, która odpowiada na zadane pytania pod presją czasu.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z programem Familiada kontakt mogą zrealizować połączenie pod numerem telefonu, jakim jest  (022) 412 45 45 lub (022) 619 24 71. Oferowana przez teleturniej Familiada infolinia dostępna jest dla interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-15:00.

Aktualnie działający numer telefonu do programu Familiada to: (022) 412 45 45 lub (022) 619 24 71
Adres e-mail: [email protected]

Teleturniej Familiada zgłoszenia

Aby wziąć udział w teleturnieju Familiada, obowiązkowe jest przejście przez dwuetapowe eliminacje. W pierwszym etapie eliminacje interesant musi przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem całej grupy na adres. Do programu Familiada formularz zgłoszeniowy może zostać wysłany za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected], a także na niżej podany adres korespondencyjny z dopiskiem ZGŁOSZENIE na kopercie.

Osoby, które chcą wziąć udział w teleturnieju muszą mieć ukończone osiemnaście lat. Po upłynięciu trzydziestu dni od wysłania fotografii należy zrealizować kontakt telefoniczny do teleturnieju Familiada pod numerem (022) 412 45 45 lub (022) 619 24 71 w celu uzyskania informacji dotyczącej przejścia eliminacji. Po przejściu pierwszego etapu wybrane osoby spotykają się z osobami prowadzącymi eliminację.

Familiada adres korespondencyjny: ul. Inżynierska 4, 03-422 Warszawa
Familiada adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 1472