Dancing With The Stars | Kontakt, zgłoszenia


Dancing With The Stars kontakt


Kategoria: media

Dancing WithThe Stars Taniec z Gwiazdami kontakt telefoniczny, adres, infolinia. Dancing With The Stars zgłoszenia, casting, formularz zgłoszeniowy.

Kontakt Dancing With The Stars

Dancing With The Stars Taniec z Gwiazdami to program, który polega na rywalizacji par, które składają się ze sławnej osoby oraz profesjonalnego tancerza lub tancerki. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do programu Dancing With The Stars kontakt mogą zrealizować to za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także korzystając z mediów społecznościowych, do których należy między innymi Facebook, Instagram oraz Twitter. Niestety do programu Dancing With The Stars infolinia nie jest dostępna dla interesantów.

Aktualnie działający numer telefonu do programu Dancing With The Stars to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.

Dancing With The Stars zgłoszenia

Osoby, których pasją jest taniec oraz te, które chcą być znane na całą Polskę powinny zgłosić się na casting do programu Dancing With The Stars Taniec z Gwiazdami

Do programu Dancing WithThe Stars zgłoszenia są dostępne dla każdego. Należy je wysyłać na adres e-mail, którym jest [email protected]. Wiadomość powinna zawierać takie dane jak imię i nazwisko, wiek, wzrost, waga, klasa taneczna, informacje o szerszych umiejętnościach tanecznych, najważniejsze osiągnięcia taneczne, zdjęcie, a także adres zamieszkania, adres mailowy oraz numer telefonu. 

Interesanci, którzy chcą wziąć udział w programie muszą mieć ukończone osiemnaście lat oraz nie mogą przekroczyć trzydziestego roku życia. Wymagane jest posiadane klasy tanecznej “S” w przynajmniej jednym stylu. Osoby, które zakwalifikowały się do castingu Dancing WithThe Stars Taniec z Gwiazdami zostaną zawiadomione telefonicznie lub mailowo o miejscu oraz godzinie spotkania. 

Dancing WithThe Stars zgłoszenia adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 225