Chłopaki do wzięcia | Kontakt, numer, zgłoszenia do programu


Chłopaki do wzięcia


Kategoria: media

O czym jest program Chłopaki do wzięcia? Chłopaki do wzięcia numer telefonu. Formularz zgłoszeniowy Chłopaki do wzięcia. Chłopaki do wzięcia adres e-mail

Chłopaki do wzięcia kontakt telefoniczny

Chłopaki do wzięcia to polski serial dokumentalny. Opowiada on o kawalerach, którzy mieszkających na wsi lub w małych miasteczkach, którzy są w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie szukają partnerek na całe życie. Mają oni jednak swoje wymagania, jakie powinno spełniać kobieta. W desperacji część z nich zgłasza się do biur matrymonialnych. Od 2012 roku powstało dwadzieścia jeden sezonów programu. Każdy z odcinków trwa około dwudziestu minut. Wszystkie odcinki serialu online można oglądać na platformie Polsat Go.

Zainteresowane osoby, które chcą zrealizować do programu Chłopaki do wzięcia kontakt telefoniczny mogą skorzystać z dostępnego numeru telefonu. Telefon do programu działa pod numerem 797 875 246.

Aktualnie działający numer telefonu do programu Chłopaki do wzięcia to: 797 875 246

Chłopaki do wzięcia formularz zgłoszeniowy

Do programu Chłopaki do wzięcia formularz zgłoszeniowy nie istnieje. Przyjmowane są wyłącznie zgłoszenia osobiste pod numerem 797 875 246. Producenci czkają na singli, którzy chcą opowiedzieć widzom o swojej samotności oraz poszukiwaniu partnerki na resztę życia.

Chłopaki do wzięcia numer telefonu: 797 875 246
Chłopaki do wzięcia e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 306