Ten Square Games infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Ten Square Games infolinia


Kategoria: producenci

Ten Square Games kontakt telefoniczny, numer telefonu, infolinia. Ten Square Games adres korespondencyjny, adres e-mail, kontakt online, telefon.

Ten Square Games kontakt

Ten Square Games jest polskim producentem, a także wydawcą gier mobilnych. Gry, które produkuje spółka mają ponad 21 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Spółka w 2020 roku osiągnęła w swojej historii rekordowe wyniki przychodów. Ten Square Games w 2021 roku zostało przejęte przez włoskie studio RORTOS, które przede wszystkim specjalizuje się w segmencie mobilnych symulatorów lotu.

Producent Ten Square Games kontakt z klientami realizuje na wiele sposobów. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto zaznaczyć, że dostępnych jest kilka adresów e-mail. Adres mailowy, który dotyczy kontaktu z inwestorami instytucjonalnymi oraz analitykami to [email protected]. E-mail, jakim jest [email protected] przeznaczony jest dla kontaktów z mediami, a także inwestorami indywidualnymi. Konsultanci udzielają odpowiedzi na wszystkie otrzymane wiadomości najszybciej jak to możliwe. Należy pamiętać, że podczas pisania wiadomości warto zawrzeć w niej wszystkie szczegóły, aby nie wynikły żadne nieporozumienia. 

Ten Square Games adres e-mail: [email protected] lub [email protected]
Ten Square Games telefon: 667 872 742

Ten Square Games kontakt online

Kontakt z przedsiębiorcą Ten Square Games interesanci mogą również uzyskać, korzystając z portali społecznościowych. Należą do nich między innymi Twitter, Facebook oraz Instagram. Istnieje możliwość wysłania wiadomości prywatnej lub pozostawienia komentarza pod udostępnionym postem.

Ten Square Games telefon

Oferowany przez Ten Square Games kontakt telefoniczny jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, który umożliwia interesantom natychmiastowe uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji. Prowadzona przez Ten Square Games infolinia funkcjonuje pod numerem 667 872 742. Konsultanci, którzy odbierają połączenia bez problemu udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie, ponieważ posiadają oni dużą wiedzę, a także doświadczenie.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Ten Square Games: 667 872 742

Ten Square Games adres korespondencyjny

Wszystkie osoby, które preferują tradycyjną formę uzyskania kontaktu, mają możliwość wysłania listu na udostępniany przez Ten Square Games adres korespondencyjny. Interesanci, którzy piszą list powinni koniecznie zawszeć w nim wszystkie istotne informacje. Należy tutaj zaznaczyć, że korzystając z tego kanału kontaktowego czas oczekiwania na wiadomość zwrotną może okazać się o wiele dłuższy niż w przypadku skorzystania z poczty elektronicznej.

Ten Square Games adres korespondencyjny: ul. Traugutta 45, 50-416 Wrocław

Liczba wyświetleń: 31