Tele-Fonika Kable infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer


Tele-Fonika Kable infolinia


Kategoria: producenci

Numer telefonu Tele-Fonika Kable. Infolinia Tele-Fonika Kable formularz kontaktowy, adres e-mail, adres korespondencyjny. Dane kontaktowe BOK Tele-Fonika Kable.

Tele-Fonika Kable kontakt

Tele-Fonika Kable jest polską spółką akcyjną i grupą kapitałową, która zajmuje się produkcją kabli oraz przewodów. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Myślenicach. Ciekawą informacją jest to, że spółka była notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie do końca 2002 roku. Należy zaznaczyć, że firma jest największym w środkowo-wschodniej Europie producentem kabli. Oferuje swoim klientom między innymi przewody aluminiowe i mieszane oraz światłowody, które są stosowane w energetyce, telekomunikacji, przemyśle elektronicznym, a także w górnictwie. 

Firma Tele-Fonika Kable kontakt umożliwia klientom na wiele sposobów. Interesanci mogą przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie wiadomości, a także innego rodzaju zapytania należy kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta na wszystkie otrzymane pytania odpowiadają w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną to kilka dni roboczych.

Tele-Fonika Kable adres e-mail: [email protected]
Tele-Fonika Kable numer telefonu: (+12) 652 5000 lub (+12) 652 5156

Tele-Fonika Kable kontakt online 

Na głównej stronie internetowej firmy znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą otrzymać odpowiedzi na nurtujące pytania. W celu uzyskania kontaktu należy go wypełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane, jakimi są między innymi imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, kraj oraz numer telefonu. W formularzu powinna zostać zawarta również treść, która wraz ze wszystkimi szczegółami opisuje zaistniały problem. Jeżeli formularz zostanie poprawnie uzupełniony, będzie przekazany do Biura Obsługi Klienta Tele-Fonika Kable.

Kontakt można uzyskać także korzystając z różnych portali społecznościowych. Są nimi głównie Twitter, YouTube, Facebook oraz LinkedIn.

Tele-Fonika Kable telefon

Osoby, które chcą uzyskać z firmą Tele-Fonika Kable kontakt telefoniczny mogą w tym celu skorzystać z podanego numeru telefonu. Należy wiedzieć, że prowadzona przez Tele-Fonika Kable infolinia funkcjonuje wyłącznie w określonych godzinach. Konsultanci Biura Obsługi Klienta, którzy odbierają połączeni mają szeroki zakres wiedzy, duże doświadczenie zawodowe oraz duże kompetencje. To wszystko sprawie, że bez problemu udzielają telefonicznej pomocy każdej osobie dzwoniącej. Wykonując telefon w danym momencie interesanci uzyskają wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszelkie zapytania. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Tele-Fonika Kable to: (+12) 652 5000 lub (+12) 652 5156
Adres e-mail: [email protected]

Tele-Fonika Kable adres korespondencyjny

Zainteresowane osoby, które preferują tradycyjną formę uzyskania kontaktu mają możliwość wysłania listu na podany przez Tele-Fonika Kable adres korespondencyjny. W liście powinny znaleźć się wszystkie istotne informacje, aby nie wynikły jakieś nieporozumienia. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną w przypadku tego kanału kontaktowy jest o wiele dłuższy niż przy skorzystaniu z poczty elektronicznej czy formularza kontaktowego. 

Tele-Fonika Kable adres korespondencyjny:
TELE-FONIKA Kable S.A.
ul. Hipolita Cegielskiego 1
32-400 Myślenice

Liczba wyświetleń: 310