Techland infolinia | Kontakt, adres, telefon, numer, dane kontaktowe


Techland infolinia


Kategoria: producenci

Czym zajmuje się firma Techland? Techland kontakt telefoniczny, infolinia, telefon. Techland adres korespondencyjny, adres e-mail, formularz kontaktowy.

Techland kontakt

Polskie przedsiębiorstwo Techland zajmuje się produkcją, a także wydawaniem gier komputerowych. Biura spółki zlokalizowane są w takich miastach jak Warszawa, Wrocław oraz Ostrów Wielkopolski. Firma Techland została założona w 1991 roku i na początku skupiała się wyłącznie na tłumaczeniu na język polski oraz wydawaniu zagranicznych programów. Warto zaznaczyć, że spośród wszystkich gier największym zainteresowanie cieszą się serie Dead Island. Gry, które zostały wyprodukowane przez Techland to między innymi Kraina Gnoma Belfegora, Call of Juarez: Gunslinger, Dying Light 2, a także FIM Speedway Grand Prix 4.

W razie potrzeby uzyskania pomocy technicznej, z firmą Techland kontakt można uzyskać na kilka sposobów. Wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość przesłania zapytania na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Podczas pisania wiadomości należy zawrzeć w niej wszystkie szczegóły zaistniałej sytuacji, aby konsultanci z Biura Obsługi Klienta nie mieli problemów ze zrozumieniem. Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielane są w jak najkrótszym czasie.

Techland adres e-mail: [email protected]
Techland numer telefonu: 62 737 27 46

Techland kontakt online 

Należy wiedzieć, że kontakt telefoniczny oraz mailowy nie są jedynymi dostępnymi kanałami kontaktowymi do firmy Techland. Na głównej stronie internetowej został udostępniony specjalny formularz kontaktowy. Interesanci, którzy chcą uzyskać wszelkie formacje oraz odpowiedzi na zapytania powinni go uzupełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane. W formularzu powinna znaleźć się również treść, która wraz ze wszystkimi szczegółami opisuje zaistniały problem. Jeżeli formularz został poprawnie wypełniony, wiadomość zostanie przekazana do Biura Obsługi Klienta Techland. Skontaktować się można również za pomocą dostępnych portali społecznościowych.

Techland adres korespondencyjny

Udostępniany przez przedsiębiorstwo Techland adres korespondencyjny, przeznaczony jest dla osób które są zwolennikami tradycyjnej formy uzyskania kontaktu. Warto zapamiętać, aby w liście zawrzeć wszystkie istotne informacje, żeby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Techland adres korespondencyjny: ul. Jana Szczyrki 11, 54-426 Wrocław

Techland telefon

Zainteresowane osoby, które chcą zrealizować z przedsiębiorstwem Techland kontakt telefoniczny, jak najbardziej mają taką możliwość. Prowadzona przez Techland infolinia funkcjonuje wyłącznie w określonych godzinach. Połączenia są odbierane przez konsultantów jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Ponieważ telefon Techland jest obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników Biura Obsługi Klienta, każda dzwoniąca osoba otrzyma profesjonalną pomoc telefoniczną, a także natychmiast uzyskanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Techland to: 62 737 27 46
Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 38