Pampers | Telefon, infolinia, kontakt, adres, numer


Pampers infolinia


Kategoria: producenci

Co produkuje firma Pampers? Pampers kontakt telefoniczny, adres e-mail, adres. Pampers infolinia, telefon kontaktowy, formularz kontaktowy, kontakt online.

Pampers kontakt

Pampers jest to marka, która kieruje się przede wszystkim potrzebami dzieci. Działa na rynku już od ponad pięćdziesięciu pięciu lat. Należy zaznaczyć, że producentem produktów marki Pampers jest firmą Procter & Gamble. Według wieloletnich badań marka, o której mowa stała się głównym inwestorem  w opracowywaniu nowych technologii, które są stosowane dla ochrony skóry dzieci. 

Firma Pampers kontakt z klientami realizuje na wiele sposobów. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Na stronie internetowej firmy należy wpisać opcję “e-mail” oraz podać powód wysłania wiadomości, treść zawierającą wszystkie szczegóły zaistniałej sytuacji, imię, nazwisko oraz adres e-mail. Interesanci mogą również dołączyć pliki. 

Pampers numer telefonu: 801258825

Pampers telefon 

Udostępniany przez firmę Pampers kontakt telefoniczny to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia klientom w danym momencie uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wszystkich potrzebnych informacji. Warto wiedzieć, że prowadzona przez przedsiębiorstwo Pampers infolinia funkcjonuje pod numerem 801258825. Połączenia są odbierane wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych konsultantów, którzy mają szeroki zakres wiedzy oraz duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu zainteresowane osoby uzyskują profesjonalną pomoc telefoniczną. Telefon obsługiwany jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Pampers to: 801258825

Pampers kontakt online

Z firmą Pampers kontakt można uzyskać również za pośrednictwem portali społecznościowych. Należy do nich między innymi Facebook, YouTube oraz Instagram. Zainteresowane osoby mogą przesłać prywatną wiadomość na czacie lub pozostawić komentarz pod udostępnionym, postem. 

Można skorzystać także z sekcji FAQ, czyli najczęściej zadawanych przez klientów pytań. Wszystkie odpowiedzi są opracowane przez ekspertów firmy. Warto skorzystać z tej opcji przed próbą uzyskania kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

Liczba wyświetleń: 681