Kebab Piri Piri kontakt | Numer, telefon, adres


Kontakt Kebab Piri-Piri


Kategoria: gastronomia

Kebab Piri Piri kontakt telefoniczny. Telefon kontaktowy do Biura Obsługi Klienta Kebab Piri Piri. Kebab Piri Piri adres, e-mail, formularz kontaktowy, lokale.

Kebab Piri-Piri kontakt

Piri-Piri to producent kraftowego Kebabu. W swojej ofercie posiada flagowy kebab wołowo-barani oraz kurczak Piri-Piri. Warto wiedzieć, że firma również współpracuje z zakładem, jakim jest „JP Food”. Klienci, którzy chcą uzyskać z Kebab Piri-Piri kontakt mogą wykonać to na wiele sposobów.

Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania interesanci mogą wysyłać na adres [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się udzielać odpowiedzi zwrotnych w jak najkrótszym czasie.

Na głównej stronie internetowej dostępny jest specjalny formularz kontaktowy. Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać kontakt z Piri Piri Kebab Lublin powinny go uzupełnić wpisując wszystkie wymagane dane oraz odpowiednią treść wraz ze wszystkimi istotnymi szczegółami. Jeśli formularz został poprawnie uzupełniony będzie przekazany do Biura Obsługi Klienta.

Piri Piri Kebab adres e-mail: [email protected]

Kebab Piri-Piri kontakt telefoniczny

Udostępniany przez Kebab Piri-Piri kontakt telefoniczny funkcjonuje pod kilkoma numerami telefonu. Telefon do Biura Obsługi Klienta działa pod numerem 737 572 952.

Osoby, które chcą uzyskać kontakt z lokalem, który zlokalizowany jest przy ulicy Krańcowej 107/4 mogą zrealizować połączenie pod numerem 503 908 503. Numer telefonu Piri Piri Kebab, jakim jest 889 889 005, skierowany jest do lokalu przy ulicy Nałęczowskiej 67.

Połączenia są odbierane przez doświadczonych pracowników wyłącznie w określonych godzinach. Bez problemu odpowiedzą oni na każde pytanie zadane przez osobę dzwoniącą.

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Piri Piri Kebab to: 737 572 952
Piri Piri ul. Krańcowa 107/4: 503 908 503
Piri Piri ul. Nałęczowska 67: 889 889 005

Liczba wyświetleń: 87