McDonalds infolinia | Telefon, numer, adres, kontakt, informacje


McDonald's Polska infolinia


Kategoria: gastronomia

Zadzwoń na infolinie McDonald's Polska! Obsługa klienta. Wybierz infolinię McDonald's, aby sprawdzić godziny! Punkty lojalnościowe McDonald's infolinia

Szukasz numer do McDonald's Polska? Sprawdź na stronie, jaki jest numer MC na infolinię McDOnald's Polska! Zadzwoń pod infolinię McDonald's i sprawdź najlepsze oferty!

McDonald's Polska kontakt

Adres: ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa

Główna siedziba McDonald's, mieści się w Warszawie przy ulicy Marynarskiej. Należy pamiętać, że siedziba firmy nie jest restauracją. informacje na temat lokalizacji McDonalds w Polsce można uzyskać kontaktując się z obsługą klienta lub wyszukując informacje w internecie.

Telefoniczna obsługa klientów restauracji McDonalds prowadzona jest telefonicznie. Infolinia McDonald's jest obsługiwana przez wykwalifikowanych konsultantów. Warto pamiętać, że McDonald's infolinia działa jedynie w wybranych godzinach. Numer do McDonalda oczywiście jest obsługiwany w języku polskim. Kontakt z obsługą klienta jest łatwy. Konsultanci telefoniczni infolinii McDonald's 

McDonalds telefon: 22 211 58 00

Infolinia McDonald jest obsługiwana od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00‑14:00.

MojeM Nagrody — program lojalnościowy McDonald's

Nowością w aplikacji mobilnej McDonalds jest możliwość zbierania punktów za zakupy. Użytkownicy mogą wymienić odpowiednią ilość zebranych. Moje M infolinia jest realizowana jako formularz kontaktowy. Dodatkowo w aplikacji McDonalds dostępny jest dział najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących programu MojeM McDonald's.

Numer telefonu do Mcdonalda

Poza numerem kontaktowym do Biura Obsługi Klienta McDonald's można skontaktować się bezpośrednio z daną restauracją. Takie informacje można uzyskać dzwoniąc do centrali. Numer telefonu do Mcdonalda w wybranym mieście jest również dostępny online.

Liczba wyświetleń: 5093