Pizza Hut infolinia | Telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe adres


Pizza Hut infolinia


Kategoria: gastronomia

Telefoniczny kontakt z firmą Pizza Hut. Infolinia kontaktowa Pizza Hut dostępna pod numerem. Aktualne dane kontaktowe Biura Obsługi Klienta Pizza Hut.

Pizza Hut kontakt

Restauracja Pizza Hut, obsługuje wiele form infolinii. Klienci pizzerii mogą wybrać najbardziej przystępną formę kontaktu. Numer do Pizzeri dostępny jest na stronie infolinii poniżej.

Kontakt telefoniczny z Pizza Hut możliwy jest dzięki infolinii. Numer do pizza hut 713 861 000 jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta. Połączenia telefoniczne są odbierane w godzinach 7:00-18:00 w dni robocze.

Pizza Hut infolinia: 713 861 000

Kontakt Pizza Hut – numer telefonu do pizzerii – można również uzyskać poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Aby wiadomość została przesłana do BOK Pizza Hut konieczne jest uzupełnienie arkusza danymi kontaktowymi. 

Jeżeli chodzi o kontakt do Pizza Hut w danym mieście to warto wiedzieć, że jest to możliwe. Jednak należy pamiętać, że numer do Pizzy Hut w każdej z restauracji jest inny.

Pizza Hut dane kontaktowe

Pizza Hut jest należy do spółki Amrest. W niektórych przypadkach kontakt do Amrest może okazać się przydatny. Numer do pizzerii dostępny w wybranych godzinach. Oczywiście nie jest to numer do pizzeri w Warszawie, połączenia obsługiwane są przez pracowników centrali w Hiszpanii.

Adres: Paseo de la Castellana 163, 28046 Madryt Hiszpania
Telefon: +48 71 386 10 00

Liczba wyświetleń: 4669