WSiP infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


WSiP infolinia


Kategoria: producenci

Kontakt z wydawnictwem WSiP przez telefon oraz mailowo. Infolinia WSiP dla klientów. Aktualne dane kontaktowe wydawnictwa WSiP. Telefon kontaktowy WSiP na stronie infolinii.

Infolinia WSiP

WSiP to skrócona nazwa Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Kontakt możliwy jest na wiele sposobów. Dostępna jest infolinia telefoniczna, formularz kontaktowy, adres poczty elektronicznej oraz inne dane kontaktowe np. adres.

Telefon: (+48) 22 422 30 01
E-mail: [email protected]

Infolinia kontaktowa WSiP jest dostępna dla zainteresowanych w dni robocze od 8:00 do 16:00 pod numerem: +48 22 422 30 01 (numer przeznaczony dla telefonów komórkowych). W przypadku problemów z zamówieniem lub dostawą warto skorzystać z infolinii przez telefon lub mailowo: [email protected].

Kontakt WSiP

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne swoją siedzibę mają w Warszawie przy alejach Jerozolimskich 96. WSiP realizuje również kontakt z klientem poprzez formularz kontaktowy. Dostępny na stronie arkusz pozwala na uzupełnienie danych kontaktowych oraz opisanie problemu. Dział Obsługi Klienta odbiera zgłoszenia przesyłane poprzez formularz.

Adres: Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa

Dotacje

Jest dostępna również telefoniczna infolinia przeznaczona do składnia zamówień. Dodatkowo łącząc się z infolinią WSiP, można złożyć reklamacje lub zwrot. Numer infolinii: 801 220 555.

Reklamacje WSiP można składać również mailowo: [email protected] 

Liczba wyświetleń: 4882