Windows 11 infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Windows 11 infolinia


Kategoria: producenci

Pomoc techniczna konsultantów Microsoft w sprawie system Windows 11 jest realizowana na infolinii. Kontakt w sprawie systemu Windows 11. Aktualny numer: +48 22 594 19 99

Windows 11 infolinia

System operacyjny Windows 11 został stworzony przez firmę Microsoft. Pomoc telefoniczna konsultantów jest realizowana telefonicznie, ale również online. Jedną z form infolinii jest przygotowany przez Microsoft formularz umożliwiający wyszukanie odpowiedzi na pytania. Po krótkim opisaniu problemu użytkownik uzyskuje dostęp do artykułów opisujących sposób rozwiązania problemu. Jeżeli problem nie został rozwiązany, można skorzystać z infolinii telefonicznej Microsoft.

Telefon: 801 802 000 lub +48 22 594 19 99

Za połączenie z infolinią Windows 11 Microsoft pobierane są opłaty zgodne z taryfą operatora.

Kontakt Windows 11

Przed skontaktowaniem się z działem pomocy Windows 11 Microsoft warto sprawdzić potrzebne wymagania techniczne do poprawnego zainstalowania systemu.

Procesor: 1 GHz lub szybszy, co najmniej 2 rdzenie, zgodny procesor 64-bitowy lub procesor zgodny ze standardem SoC (System on a Chip).
RAM: 4 GB
Miejsce na dysku: minimum 64 GB
TPM: 2.0
Karta graficzna: zgodna z biblioteką DirectX 12 lub nowszą ze sterownikiem WDDM 2.0.
Rozdzielczość wyświetlacza: High Definition, przekątna większa niż 9 cali, 8 bitów na kanał koloru.

Zaleca się również sprawdzić połączenie z internetem. Jest ono wymagane, aby poprawnie zainstalować Windows 11. Jeżeli wszystkie wymagania zostały spełnione, a problemy nadal występują, należy skontaktować się z infolinią Windows 11. Warto pamiętać, że z infolinią można skontaktować się nie tylko w przypadku problemów technicznych, ale również w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Liczba wyświetleń: 996