Watkem infolinia | Telefon, numer, kontakt, adres, dane kontaktowe


Watkem infolinia


Kategoria: stacje paliw

Infolinia Watkem stacja paliw, numer telefonu i dane kontaktowe do Watkem stacja paliw. Kontakt do Watkem stacja paliw, bezpośrednia obsługa klientów Watkem.

Infolinia kontaktowa Watkem stacja paliw

Watkem stacja paliw jest to jedna z największych i najlepiej przodujących sprzedawców paliw płynnych i gazowych w województwie podkarpackim, obecnie posiadają 10 stacji paliw i 25 lat doświadczenia na rynku. Kontakt Watkem można nawiązać poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu, formularzu online dostępnego na ich stronie bądź napisaniem wiadomości na e-mail kontaktowy. Do Watkem istnieją dwa e-maile, jeden jest przeznaczony do księgowości, a drugi do sekretariatu, oba podane są poniżej. E-mail jest przeznaczony do kontaktu ogólnego, więc można napisać z każdym ogólnym zapytaniem, podobnie jest z formularzem online Watkem, w formularzu potrzeba wypełnić takie informacje jak adres e-mail oraz imię i nazwisko, e-mail musi być napisany bez błędów, ponieważ to na niego otrzymamy wiadomość zwrotną.

E-mail Watkem: [email protected]
Telefon Watkem sekretariat: +48 17 850 15 14
Watkem telefon księgowość: +48 17 850 12 44

Numer Watkem 

Numery jak już wyżej zostały wymienione, są to dwa numery, a więc dzwonić powinno się tematycznie do odpowiedniego działu. Na stronie Watkem nie jest podane, w jakich godzinach konsultacja poprzez kontakt telefoniczny jest dostępna, lecz najlepiej dzwonić w godzinach popołudniowych. Infolinia działa w dni robocze.

Liczba wyświetleń: 254