Vulcan infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Vulcan infolinia


Kategoria: producenci

Kontakt telefoniczny z Centralą Vulcan. Infolinia telefoniczna dla klientów Vulcan. Na stronie infolinii udostępniono aktualne dane kontaktowe Vulcan.

Vulcan kontakt

Kontakt z Działem Obsługi Klienta Vulcan jest możliwy do uzyskania na wiele sposobów. Kontakt z Vulcan jest dostępny dla rodziców oraz pracowników jednostek oświaty i samorządów. Wszelkie pytania można również przesyłać na adres poczty elektronicznej Vulcan.

E-mail: [email protected]

Adres Vulcan

Centrala Vulcan swoją siedzibę ma ulokowaną we Wrocławiu przy ulicy Wołowskiej 6. Kontakt z biurem Vulcan możliwy jest telefonicznie w godzinach pracy od 8:00 do 16:00 w dni robocze. 

Telefon: 71 757 29 29
Adres: ul. Wołowska 6, 51-116 Wrocław

Infolinia Vulcan

Zaleca się korzystanie z telefonicznej infolinii Vulcan. Konsultanci telefoniczni na infolinii udzielają pomocy telefonicznej dzwoniącym. Warto zwrócić również uwagę na krótki czas oczekiwania na połączenie z konsultantem. Infolinia Vulcan działa pod numerem 71 757 29 29.

Infolinia działa na zasadzie numerów wewnętrznych, po wybraniu numeru, którego można usłyszeć nagranie informujące o podziale numerów wewnętrznych.

Telefon Vulcan: 71 757 29 29

Liczba wyświetleń: 2981