TOUS infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


TOUS infolinia


Kategoria: producenci

Uzyskaj aktualne dane kontaktowe TOUS. Numer Biura Obsługi Klienta TOUS jest dostępny na stronie infolinii. Skorzystaj z pomocy telefonicznej konsultantów TOUS.

Infolinia TOUS

Zadzwoń na telefoniczną infolinię TOUS. Kontakt telefoniczny poprzez infolinie jest możliwy dzięki pracy konsultantów telefonicznych biura obsługi klienta TOUS. Aktualnie TOUS infolinia działa pod numerem 222 302 394. Połączenia są odbierane od 9:00 do 17:00 w dni robocze. W przypadku wystąpienia święta ustawowo wolnego od pracy w dzień od poniedziałku do piątku numer nie zostanie obsłużony.

TOUS telefon: 222 302 394

TOUS kontakt

Biuro Obsługi Klienta TOUS działa również online. Każdy klient może zwrócić się mailowo do obsługi. Kontakt TOUS drogą elektroniczną możliwy jest po wysłaniu wiadomości na adres [email protected]. Na stronie internetowej producenta dostępny jest także czat online z  automatycznym asystentem. Jest to dodatkowy kontakt TOUS, który pozwala na szybkie uzyskanie informacji. TOUS posiada konta na portalach społecznościowych Facebook, Instagram, YouTube.

E-mail: [email protected] 

 

Liczba wyświetleń: 1926