Teka infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Teka infolinia


Kategoria: producenci

Uzyskaj Pomoc telefoniczną konsultantów na infolinii Teka. Kontakt z Teka możliwy jest telefonicznie oraz mailowo. Aktualny kontakt Teka dostępny na stronie infolinii.

Teka kontakt

Oprócz infolinii telefonicznej kontakt z Teka realizowany jest poprzez formularz kontaktowy. Formularz umożliwia kontakt z Biurem Obsługi Klienta Teka. Po wypełnieniu danych kontaktowych oraz treści wiadomości wszystko może zostać przesłane do BOK Teka. Dzięki takiemu rozwiązaniu konsultanci infolinii mają dostęp do potrzebnych do kontaktu danych.

Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości bezpośrednio na adres poczty elektronicznej Teka. Kontakt Teka poprzez e-mail jest wygodny jeżeli istnieje potrzeba, przesłania zdjęć.

E-mail: [email protected]

Kontakt  z właścicielem Teka — Teka Industrial — możliwy jest pod numerem kontaktowym.

Numer: 942 355 050

Infolinia Teka

Kontakt telefoniczny Teka można uzyskać na infolinii. Telefon kontaktowy Teka jest obsługiwany w dni robocze w godzinach 9:00-17:00. Pod numerem infolinii Teka można uzyskać informacje dotyczące produktów. Jeżeli chodzi o zgłoszenie problemów z działaniem sprzętu, można zrobić to za pomocą infolinii Teka. Konsultanci telefoniczni udzielają potrzebnych informacji na wszelkie tematy.

Telefon Teka: +48 85 555 50 50

Liczba wyświetleń: 1110