Swiss infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Swiss infolinia


Kategoria: producenci

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Swiss możliwy dzięki infolinii. Uzyskaj pomoc telefoniczną konsultantów infolinii Swiss. Infolinia Swiss obsługiwana przez BOK Swiss.

Swiss kontakt

Poza infolinią Swiss kontakt można uzyskać online. Biuro Obsługi Klienta Swiss działa, aby udzielać pomocy klientom. W przypadku problemów można uzyskać pomoc, wysyłając zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy. Dodatkowo kontakt Swiss przez telefon można uzyskać pozostawiając numer kontaktowy w odpowiednim polu n a stronie. Konsultanci telefoniczni infolinii oddzwaniają na pozostawione numery i udzielają potrzebnego wsparcia.

Chcąc uzyskać informacje na temat części zamiennych Swiss można skontaktować się z działem części. Kontakt możliwy przez telefon pod numerem 22 46 27 956 lub mailowo [email protected].

Infolinia Swiss

Telefoniczna infolinia Swiss dostępna jest pod wieloma numerami kontaktowymi. Wiele z działów obsługuje połączenia telefoniczne. Dlatego ważne jest, aby połączenie poprzez infolinie Swiss było skierowane do odpowiedniego działu.

Swiss Reklamacje

Każdy z produktów Swiss można oddać do autoryzowanego serwisu Swiss. Zgłoszenia są przyjmowane w dni robocze od 8:30 do 17:00 pod numerem 22 46 27 955 oraz po wysłaniu wiadomości na adres [email protected].

Swiss telefon

Telefon kontaktowy Swiss działa w sprawie obsługi klienta sklepu internetowego. Obecnie telefon Swiss pracuje całotygodniowo. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-19:00, a także w weekendy od 8:00 do 16:00.

Telefon: 22 46 27 950

Biuro Obsługi Klienta Swiss obsługuje połączenia telefoniczne na infolinii od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-19:00 oraz w weekendy od 8:00 do 16:00. Podczas gdy infolinia Swiss nie jest dostępna, wiadomości można skierować na adres [email protected].

Liczba wyświetleń: 2776