Infolinia Stava | Telefon, adres, numer, email, kontakt

Infolinia Stava


Kategoria: gastronomia

Kontakt z telefoniczną infolinią Stava. Konsultacja telefoniczna z biurem obsługi klienta Stava. Aktualne informacje kontaktowe Stava, telefon, e-mail, adres. Telefony do oddziałów w Polsce.

Stava Centrala

Adres: ul. Kowalska 1, 45-588 Opole, Polska

Telefon

+48 71 70 70 274

E-mail

kontakt@stava.pl

Kontakt dla mediów

press@stava.pl

Kontakt z infolinią Stava dostępny po d numerem telefonu. W razie potrzeby dodzwonienia się do konkretnego oddziału Stava zaleca się sprawdzić informacje kontaktowe na stronie infolinii. Telefon oraz e-mail do każdego z oddziałów w Polsce.

Biała Podlaska

+48 577 277 422
bialapodlaska@stava.pl

Białystok

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 30/22, 15-025 Białystok
+48 509 633 912
bialystok@stava.pl

Bielsko-Biała

ul. Grażyńskiego 108, 43-300 Bielsko-Biała
+48 797 181 663
bielskobiala@stava.pl

Bydgoszcz

ul. Szajnochy 4, 85-738 Bydgoszcz
+48 573 001 059
bydgoszcz@stava.pl

Chełm

ul. Armii Krajowej 50, 22-100 Chełm
+48 513 413 121
chelm@stava.pl

Częstochowa

ul. Jasnogórska 75, 42-202 Częstochowa
+48 512 379 639
czestochowa@stava.pl

Gdańsk

aleja Jana Pawła II 20/313, 80-462 Gdańsk
+48 501 144 070
gdansk@stava.pl

Gdynia

ul. Waszyngtona 34-36, 81-342 Gdynia
+48 502 164 766
gdynia@stava.pl

Gliwice

ul. Portowa 28M, 44-100 Gliwice
+48 536 066 080
gliwice@stava.pl

Głogów

pl. 1000-lecia 1, 67-200 Głogów
+48 517 276 840
glogow@stava.pl

Gorzów Wielkopolski

ul. Kazimierza Wielkiego 61/403, 66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 536 557 559
gorzow@stava.pl 

Jelenia Góra

ul. Wolności 150, 58-500 Jelenia Góra
+48 608 217 973
jeleniagora@stava.pl 

Kalisz

ul. Obozowa 60B, pok. 6, 62-800 Kalisz
+48 502 498 740
kalisz@stava.pl

Katowice

+48 576 090 891
katowice@stava.pl 

Koszalin

ul. Mieszka I 30, p. 206, 75-132 Koszalin
+48 609 936 612
koszalin@stava.pl

Kraków

ul. Nowohucka 92a, 30-728 Kraków
+48 607 690 234
krakow@stava.pl

Legnica

ul. Parkowa 12 /15, 59-220 Legnica
+48 669 801 732
legnica@stava.pl

Łódź-Retkinia

ul. Gdańska 145/5, 90-536 Łódź
+48 501 518 447
lodz@stava.pl

Łomża

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 70, 18-400 Łomża
+48 510 484 607
lomza@stava.pl

Lubin

ul. Przemysłowa 14 B, 59-337 Lubin
+48 669 801 732
lubin@stava.pl

Lublin

ul. Bartosza Głowackiego 35/358, 20-060 Lublin
+48 661 051 223
lublin@stava.pl

Mielec

ul. Dworcowa 4/47, 39-300 Mielec
+48 510 309 165
mielec@stava.pl 

Nowy Sącz

Aleja Wolności 19, 33-300 Nowy Sącz
+48 798 757 765
nowy.sacz@stava.pl 

Olsztyn

pl. Pułaskiego 7/12/7, 10-515 Olsztyn
+48 575 844 100
olsztyn@stava.pl 

Opole

ul. Kowalska 1, 45-588 Opole
+48 573 00 11 66
opole@stava.pl 

Poznań-Południe

Obsługuje Poznań Dębiec, Poznań Świerczewo, Luboń, Komorniki i Plewiska

+48 519 723 444
poznan.poludnie@stava.pl

Poznań-Stare Miasto

ul. Sarmacka 7, 61-616 Poznań
+48 516 202 737
poznan.staremiasto@stava.pl 

Radom

ul. Biznesowa 12 lok. 9, 26-600 Radom
+48 881 312 575
radom@stava.pl 

Reda

Obsługuje Redę i Rumię

+48 694 302 440
reda@stava.pl 

Rzeszów

ul. Boya-Żeleńskiego 23/113, 35-105 Rzeszów
+48 503 616 468
rzeszow@stava.pl 

Siedlce

ul. Berka Joselewicza 3 , 08-110 Siedlce
+48 532 544 342
siedlce@stava.pl 

Słupsk

ul. Przemysłowa 35, 76-200 Słupsk
+48 573 001 133
slupsk@stava.pl 

Stalowa Wola

ul. Przemysłowa 13, 37-450 Stalowa Wola
+48 698 266 419
stalowawola@stava.pl 

Świdnica

ul. Gdyńska 25/24, 58-100 Świdnica
+48 505 099 605
swidnica@stava.pl 

Świdnik

ul. Budowlana 4-6, 21-040 Świdnik
+48 606 955 001
swidnik@stava.pl 

Szczecin

ul. Santocka 44, 71-071 Szczecin
+48 691 593 221
szczecin@stava.pl 

Toruń

ul. Żółkiewskiego 28/32, 87-100 Toruń
+48 573 001 033
torun@stava.pl 

Warszawa Praga-Południe

ul. Żupnicza 17, 03-821 Warszawa
+48 737 177 783
warszawa.pragapoludnie@stava.pl 

Warszawa-Ursynów

ul. Kłobucka 13, 02-699 Warszawa
+48 600 689 852
warszawa.ursynow@stava.pl 

Warszawa-Wola

ul. Kolejowa 15/17 lok. 103a, 01-217 Warszawa
+48 515 016 119
warszawa.wola@stava.pl 

Wrocław-Północ

Obsługuje Śródmieście i Psie Pole

+48 692 131 131 
wroclaw.polnoc@stava.pl 

Zakopane

ul. Czajki 1, 34-511 Kościelisko
+48 600 360 750
zakopane@stava.pl

Liczba wyświetleń: 49