Starbucks infolinia | Adres, kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Starbucks infolinia


Kategoria: gastronomia

Kontakt Starbucks Polska dla klientów. Skorzystaj z infolinii Starbucks kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Starbucks infolinia telefoniczna.

Starbucks Polska kontakt

Starbucks jest jedną z największych sieci kawiarni na świecie. Sieć Starbucks również rozwinęła się na rynku w Polsce. Aktualnie kawiarnie Starbucks można znaleźć w największych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Gdynia i Bydgoszcz. Należy wiedzieć, że ciągle powstają nowe restauracje a Starbucks pojawia się w wielu nowych miastach.

Jak skontaktować się ze Starbucks Polska? Należy wiedzieć, istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybraną kawiarnią, dane kontaktowe Starbucks dostępne są na stronie internetowej. Dodatkowo Starbucks Polska kontakt obsługuje poprzez formularz kontaktowy. Istnieje możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta Starbucks Coffee w celu złożenia skargi lub komplementu. Dodatkowo Starbucks kontakt dla osób preferujących kierować zapytania bezpośrednio, udostępnia również adres poczty elektronicznej. Podana poniżej poczta e-mail jest obsługiwana przez konsultantów BOK.

E-mail: [email protected]

Starbucks adres

AmRest Holdings SE
pl. Grunwaldzki 25-27, 50-365 Wrocław

Infolinia Starbucks telefon

Poza formularzem kontaktowym Starbucks obsługuje zapytania klientów telefonicznie. Infolinia Starbucks dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00. Warto wiedzieć pod jakim numerem działa Starbucks infolinia, może być ona przydatna w przypadku potrzeby uzyskania szybkiego wsparcia konsultantów. Oczywiście wiele pytań można skierować do pracowników bezpośrednio w kawiarni. 

Starbucks telefon: 71 386 17 77

Liczba wyświetleń: 1537