Saudi Aramco infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Saudi Aramco infolinia


Kategoria: producenci

Na stronie infolinii dostępne aktualne dane kontaktowe Saudi Aramco. Skorzystaj z infolinii Saudi Aramco.

Saudi Aramco jest koncernem paliwowo-chemicznym z Arabii Saudyjskiej. Głównym surowcem wydobywanym przez Saudi Aramco jest ropa naftowa. 

Saudi Aramco kontakt

Aby skontaktować się z obsługą klienta Saudi Aramco, można skorzystać z telefonicznej infolinii. Dodatkowo kontakt Saudi Aramco jest realizowany online poprzez pocztę elektroniczną. Wiadomości można kierować na adres [email protected]

Europejski oddział Saudi Aramco znajduje się w Londynie oraz w Mediolanie. Z każdym z biur dostępna jest infolinia telefoniczna.

Saudi Aramco adres — siedziba główna

P.O. Box 5000
Dhahran, 31311
Saudi Arabia

Infolinia Saudi Aramco

Numer kontaktowy Saudi Aramco do głównej siedziby firmy jest ogólnodostępny dla zainteresowanych. Dodatkowo na stronie infolinii zebrano dane kontaktowe oddziałów europejskich firmy. Infolinia Saudi Aramco działa pod numerem 966 (3) 872 0115. Połączenie jest odbierane przez pracowników głównego oddziału. Dzwoniąc pod podany numer Saudi Aramco należy pamiętać o kosztach za połączenie międzynarodowe.

Infolinia Saudi Aramco jest dostępna także pod numerem +44 (0) 20 7467 4100. Dzwoniąc na podany numer, połączenie zostanie odebrane przez konsultantów telefonicznych z Londynu. Dodatkowo kontakt telefoniczny Saudi Aramco w Mediolanie jest możliwy po wybraniu numeru +39 (0) 298 24 14 29.

Saudi Aramco telefon: 966 (3) 872 0115

Liczba wyświetleń: 1581