Panasonic infolinia | Informacje dodatkowe, adres, kontakt, numer, telefon


Panasonic Polska infolinia


Kategoria: producenci

Najnowszy sprzęt jest dostępny na infolinii Panasonic. Kontakt do Panasonic istnieje na różne sposoby. Numer Panasonic zawsze jest na stornie online.

Potrzebny numer telefonu na infolinię Panasonic jest łatwy do znalezienia, dzięki internetowemu katalogowi numerów online. Sposobów na kontakt z Panasonic jest wiele. Dokładny numer telefonu panasonic jest ułatwiony, ponieważ każda infolinia panasonic posiada krótką notkę, do której prowadzi dana linia.

Infolinia Panasonic

801 003 532 - dla połączeń z numerów stacjonarnych
22 295 37 27 - dla połączeń z numerów komórkowych
*Kontakt z infolinią Panasonic czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Infolinia serwisu Panasonic 

801 003 532
22 295 37 27
za pomocą formularza kontaktowego

 

 

Liczba wyświetleń: 1829


Technologiczne Centrum wsparcia Panasonic

Produkty Panasonic to innowacyjny sprzęt, który swoim zwolenników posiada na całym świecie. Początki firmy Panasonic  wczesnych lat XX wieku. Od samego początku Panasonic posiadał myśl przewodnią, polegającą na koncentracji myśli technologicznej wokół człowieka i ludzi, którzy tworzą markę Panasonic. Innowacyjne rozwiązania Panasonic są nieustannie udoskonalane, i pomagają zmienić styl życia w każdym domu. Rozpoczynając od podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego, przez elektronikę użytkową, kończąc na urządzeniach przemysłu, materiałów budowalnych czy produktach mieszkaniowych. Wybierając jedną z wielu infolinii Panasonic, można zostać posiadaczem wielu ważnych i nowatorskich informacji na temat działania produktów marki Panasonic. Chcąc złożyć zamówienie na konkretny sprzęt, należy wybrać odpowiednią infolinię Panasonic. Każda infolinia Panasonic jest odbierana przez doświadczonego eksperta w dziedzinie najnowszego technologicznie sprzętu. Call center Panasonic do po prostu doświadczenie ludzie. Głowna zasada działania infolinii Panasonic jest dbanie o dobro i zadowolenie klienta. Wszystkie numery do Panasonic, są dokładnie opisane i posiadają informację o numerze telefonu do Panasonic, działów firmy i konkretnych osób w konkretnych działach centrali telefonicznej Panasonic.