Olavia Market infolinia | Kontakt, telefon, numer, dostawa McDonald's


Olavia Market infolinia


Kategoria: gastronomia

Olavia Market kontakt z obsługą przez telefon i e-mail. Olavia Market dostawa McDonald's. Telefoniczna infolinia Olavia Market dla zamówień z McDonald's 539 954 340

Olavia Market dostawa Mc'Donald's

Dostępna jest nowa usługa oferowana przez Olavia Market. Na terenie Oławy realizowana jest dostawa zamówień z restauracji Mc'Donald's. Dostawa Mc'Donald's w Oławie przez kurierów Olavia Market jest możliwa w promieniu 20 km od restauracji. Koszt dostawy jedzenia z Mcdonald w Oławie jest obliczany przez aplikacje do zamawiania Olavia Market. Warto pamiętać, że odległość liczona jest od restauracji McDonald's w Oławie.

Aktualnie kontakt w sprawie zamówień z Mc'Donald's jest możliwy dzięki infolinii telefonicznej pod numerem 539 954 340. Kontakt możliwy jest od 10:30 do 21:30 - w podanych godzinach przyjmowane są zamówienia w dostawie Mc'Donalds Olavia Market.

Telefon: 539 954 340
Adres:  Ks. Franciszka, Księdza Prałata F. Kutrowskiego 76, 55-200 Oława

Olavia Market kontakt

Chcąc skontaktować się z Olavia Market, warto skorzystać z dostępnych na stronie infolinii danych kontaktowych. Olavia Marker kontakt z klientami realizuje głównie mailowo. Dostępnych jest kilka adresów poczty elektronicznej. Zaleca się wysłanie wiadomości na odpowiedni adres w zależności od tematu sprawy.

Ogólne zapytania do obsługi klienta Olavia Market, należy kierować na adres [email protected].

Reklamacje: [email protected] 
Współpraca: [email protected]
Opinie: [email protected] 

Olavia Market kontakt Mc'Donald's możliwy jedynie telefonicznie pod numerem 539 954 340.

Liczba wyświetleń: 427