Milka Polska infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Milka infolinia


Kategoria: gastronomia

Milka Polska kontakt z producentem. Skontaktuj się z Milka Polska poprzez infolinie. Telefon kontaktowy Milka. Infolinia Milka – numer telefony, kontakt e-mail.

Milka Polska kontakt

Milka  jest marką firmy Mondelēz International, która jest producentem czekolad. Jeśli występują jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące tych produktów, skontaktuj się z Mondelēz International, korzystając z formularza kontaktowego. 

Milka ma kilka sposobów na nawiązanie kontaktu z klientami: telefoniczna infolinia i internetowy formularz obsługi klienta. Aby Uzyskać kontakt Milka przez e-mail, należy poprawnie wypełnić formularz. Wymagane jest podanie swoich danych kontaktowych takich jak imię, nazwisko oraz adres e-mail, aby dział obsługi klienta Milka mógł wysłać wiadomość zwrotną. Dodatkowo formularz kontaktowy Milka posiada pola w których można podać cechy produktu jeżeli to jego dotyczy zapytanie. 

Milka Polska swoją siedzibę posiada ulokowaną w Warszawie. Pod podanym poniżej adresem znajduje się biuro w którym prowadzona jest obsługa klienta Milka. Należy wiedzieć, że Milka kontakt mailowy realizuje w szybkim czasie.

Milka adres

Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49 02-672 Warszawa

Infolinia Milka

Milka kontakt z konsumentami prowadzi również przez telefon. Kontaktowa infolinia Milka również obsługiwana jest przez konsultantów w stacjonarnym oddziale Milka Polska. Milka infolinia działa pod numerem 801 066 006 w wybranych godzinach. Niestety dokładny przedział czasowy w których połączenia są obsługiwane nie został udostępniony.

Milka telefon: 801 066 006 

Liczba wyświetleń: 902