Manta infolinia | Telefon, kontakt, informacje dodatkowe, adres, numer


Manta infolinia


Kategoria: producenci

Infolinia Manta działa pod wieloma numerami. Właściwy numer do Manty spowoduje zdobycie ważnych danych o firmie. Telefon Manta odebrać może tylko ekspert.

Kontakt przez telefon Manta jest możliwy do uzyskania, wybierając jedna z wielu dostępnych form. Każda infolinia Manta posiada informacje obok numeru.

Call Center MANTA

Infolinia Manta - Sekretariat

Telefon: +48 22 332 34 50
Adres e-mail: [email protected]
Adres e-mail: [email protected] 

Infolinia Manta - Serwis 

Telefon: +48 22 123 96 60
Adres e-mail: [email protected]

Infolinia Manta - Współpraca Polska

Telefon: +48 798 977 425
Adres e-mail: [email protected]

Infolinia Manta - Współpraca Eksport

Telefon: +48 785 002 528
Adres e-mail: [email protected]
[email protected]

Kontakt marketing Manta
[email protected]

Kontakt dział personalny Manta
[email protected]

 

Liczba wyświetleń: 1333


Call Center MANTA POLSKA

Będąc na etapie kupna sprzętu do domu lub mieszkania, warto zainteresować się numerami telefonów firmy. Pełna lista dostępnych produktów marki manta jest możliwa do sprawdzenia, wybierając aktualny numer telefonu. Zamawianie przez internet najnowszego sprzętu marki Manta jest od teraz możliwe poprzez infolinię. Katalog z numerami online posiada szeroki dostęp do informacji na temat każdego sprzętu elektronicznego. Wybierając kontakt do Manta Polska, można sprawdzić jakie produkty oferuję firma. Zamawianie produktów przez internet to nowoczesna forma. Powyższa storna posiada szereg najważniejszych informacji o oferowanych przez firmę produktów. Znalezienie odpowiedniego numeru telefonu jest ułatwione, dzięki umieszczeniu wszystkich infolinii w jednym miejscu. Pełne informacje na temat działania infolinii manta również można odnaleźć bez najmniejszego problemu na infolinia info. Firma manta i jej początek historii to ponad 20-letnia tradycja sięgająca czasów lat dziewięćdziesiątych. Pierwszym zainteresowaniem szefostwa marki manta były komputery oraz gry komputerowe. W niedalekim czasie do zainteresowań firmy manta weszły odtwarzacze DVD. Wówczas sprzęt DVD sprzedawał się wyjątkowo dobrze i sprawnie, co spowodowało uruchomienie szerszych kontaktów w Firmie Manta. Infolinia Manta niedługo po sukcesie sprzedaży odtwarzaczy DVD, i ciągle zajętym numerem telefonu Manta, zdecydowała się na poszerzenie sowiej oferty przez prowadzenie produktu dekoderów DVD-T. Wszystkie infolinie manta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdy telefon do Manta sprawiał coraz to większy rozwój firmy manta. Dalej aż po dzień dzisiejszy Marka manta wprowadzała kolejno do swojej oferty komputery oraz telefony komórkowe. Kontakty Manta były na tyle rozległe, ze infolinia Manta była oblegana.