LUKR Infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


LUKR Infolinia


Kategoria: gastronomia

Kontakt LUKR przy pomocy infolinia LUKR. Dane kontaktowe infolinia LUKR dostępne na strnie. Kontakt LUKR dostępny drogą mailową lub telefoniczną.

Kontakt LUKR

LUKR jest to popularna na terenie całej Polski sieć restauracji. W ofercie LUKR można znaleźć wiele przeróżnych, wyśmienitych dań, a także wykupić dostosowany pod klienta catering. LUKR oferuje możliwość zamówień grupowych dla imprez firmowych bądź też imprez okolicznościowych. Kontakt LUKR dostępny jest na kilka sposobów. Najlepszą metodą skontaktowania się jest skorzystanie z infolinia LUKR i wykonanie połączenia telefonicznego w celu uzyskania kontakt LUKR. W przypadku gdy interesuje nas kontakt LUKR w sprawie cateringu istnieje możliwość kontaktu drogą mailową. Adres poczty elektronicznej, na który należy wysłać wiadomość w celu uzyskania kontakt LUKR to [email protected]
adres e-mail: [email protected]

 Infolinia LUKR

Najszybszą metodą na uzyskanie kontakt LUKR jest skorzystanie z dostępnej infolinii. Aby uzyskać połączenie z infolinia LUKR, należy wybrać odpowiedni numer telefonu, a następnie zadzwonić. W przypadku gdy interesuje nas zarezerwowanie stolika w restauracji, należy zadzwonić na numer telefonu +48 17 770 03 33. Kontakt LUKR w sprawie cateringu posiada  osobny numer telefonu +48 530 930 370. Warto wspomnieć, że restauracja LUKR znajduję się w galerii Millenium Hall, a co za tym idzie, godziny otwarcia są równe godzinom otwarcia galerii Millenium Hall.
numer telefonu restauracja: +48 17 770 03 33
numer telefonu catering: +48 530 930 370

Liczba wyświetleń: 515