Love Bar Infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


Love Bar Infolinia


Kategoria: gastronomia

Dane kontaktowe Love Bar dostępne na stronie infolinii. Uzyskaj kontakt Love Bar poprzez infolinia Love Bar. Kontakt Love Bar drogą mailową lub telefoniczną.

Kontakt Love Bar

Kawiarnia Love Bar jest miejscem, w którym możemy dostać jedną z lepszych herbat czy kaw w Rzeszowie, a oprócz tego w ofercie możemy znaleźć wszelkiego rodzaju ciasta, sałatki oraz kanapki.  Kawy oraz herbaty możemy kupić na wagę i wziąć ze sobą świeżo zmieloną kawę bądź też ziarnistą, a także sypane herbaty o wielu różnych rodzajach. Żeby skontaktować się z Love Bar istnieje kilka możliwości. Pierwszą z opcji na uzyskanie kontakt Love Bar jest skorzystanie z infolinii. Inną metodą na kontakt Love Bar drogą mailową. Aby skontaktować się poprzez pocztę elektroniczną, należy na adres [email protected] wysłać wiadomość, a następnie oczekiwać na odpowiedź pracownika Love Bar.
Adres e-mail: [email protected]

Infolinia Love Bar 

Jedną z metod skontaktowania się z Love Bar jest skorzystanie z dostępnej infolinii. Aby uzyskać połączenie z infolinia Love Bar, trzeba wybrać numer, a następnie wykonać połączenie telefoniczne. Numer, na który należy wykonać połączenie, aby uzyskać łączność z infolinia Love Bar to 782 934 461. Warto wspomnieć, że kawiarnia Love Bar znajduję się w galerii Millenium Hall, a co za tym idzie, godziny otwarcia są równe godzinom otwarcia galerii Millenium Hall.
numer telefonu: 782 934 461

Liczba wyświetleń: 614