Lay's infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Lay's infolinia


Kategoria: gastronomia

Skontaktuj się z Lay's poprzez infolinie. Dane kontaktowe Lay's dostępna są na stronie infolinii. Lay's infolinia dla zainteresowanych. Kontakt online oraz przez telefon Lay's.

Lay's kontakt

Poszukując aktualnego kontaktu z Lay's warto skorzystać ze strony infolinii. Wypisano aktualne dane kontaktowe Lay's. Kontakt z Lay's jest realizowany poprzez formularz kontaktowy. Taka forma kontaktu jest dostępna dla klientów. Należy wiedzieć, że różne tematy rozmowy wpływają na wygląd i dostępne pola w formularzu. Kontakt Lay's w takiej formie jest dostępny dla każdego i dostępny całodobowo.

Adres Lay's

Polski oddział producenta Lay's — Frito Lay znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Dodatkowo możliwy jest kontakt telefoniczny z fabryką.

Adres: ul. Zachodnia 1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: 22 670 70 70

Infolinia Lay's

Telefoniczny kontakt Lay's poprzez infolinie jest możliwy bezpośrednio z firmą. Lay's jest marką własną PepsiCo. Produkcją przekąsek Lay's zajmuje się Frito Lay. Infolinia Lay's jest realizowana telefonicznie pod numerem 801 102 060. Koszt za połączenie z infolinią Lay's jest zgodny z taryfa operatora.

Lay's telefon: 801 102 060

Liczba wyświetleń: 2426