Huel infolinia | Kontakt, telefon, opinie, numer, dane kontaktowe


Huel infolinia


Kategoria: gastronomia

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Huel Polska. Huel Polska kontakt dla interesantów. Telefoniczna infolinia Huel dla klientów i zainteresowanych.

Huel Polska kontakt

Huel to produkt, który w łatwy i szybki sposób ma zastępować posiłki osobom zabieganym. Dodatkowo Huel ma być zastępstwem pełnowartościowego posiłku. 

Polski oddział Huel poza telefoniczną infolinią udostępnia inne sposoby kontaktu. Aktualnie Huel kontakt realizuje z wykorzystaniem formularza kontaktowego. aby przesłać zapytanie, w pierwszej kolejności należy wybrać jego temat, to zdefiniuje jakie pola muszą zostać udostępnione. Dodatkowo dla osób które preferują bezpośrednią rozmowę, Huel kontakt realizuje również mailowo pod adresem [email protected].

Company number: 07907551

Infolinia Huel

Aktualnie jedną z realizowanych form infolinii przez Huel, jest bezpośrednia rozmowa z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Należy wiedzieć, że pracownicy Huel obsługują czat online na dwóch portalach społecznościowych. Huel infolinia w formie czatu pozwala na uzyskanie szybkiego kontaktu bez konieczności oczekiwania na linii tak jak jest to w przypadku tradycyjnej infolinii telefonicznej. 

Zapytania do Huel mogą być przesyłane przez Messenger, a także WhatsApp. Dokładne godziny pracy infolinii Huel nie zostały udostępnione, jednak można mieć pewność, że konsultanci odpowiedzą na zapytanie w najszybszym możliwym czasie.

Liczba wyświetleń: 1505