FreeStyle Libre infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


FreeStyle Libre infolinia


Kategoria: producenci

Zyskaj połączenie z konsultantem dzięki bezpłatnej infolinii FreeStyle Libre. Aktualny kontakt FreeStyle Libre dostępny na stronie infolinii. Skorzystaj z pomocy telefonicznej.

FreeStyle Libre jest systemem mającym na celu ułatwienie życia osobą z cukrzycą. Metoda FreeStyle polega na beznakłuciowym mierzeniu poziomu glukozy we krwi. Pomiary odczytywane są za pomocą specjalnej aplikacji.

FreeStyle Libre kontakt

Warto skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie FreeStyle. Wszelkie pytania można przesyłać przy użyciu formularza do Biura Obsługi Klienta. Zachęca się do przeglądnięcia sekcji FAQ. W tym miejscu umieszczono odpowiedzi na najczęściej zadawane przez zainteresowanych pytania. Kontakt FreeStyle Libre możliwy jest również mailowo pod adresem [email protected].

E-mail: [email protected]

Infolinia FreeStyle Libre

Telefoniczna infolinia FreeStyle Libre jest obsługiwana przez konsultantów telefonicznych. Wszelkie pytania można kierować na podany numer kontaktowy. Połączenia są odbierane od 8:00 do 17:00 w dni robocze. Warto pamiętać ze kontakt z infolinią jest bezpłatny.

FreeStyle Libre Telefon: 800 500 800

Liczba wyświetleń: 4903